Катерина Ващук з Ковеля пройшла у наступний етап популярного шоу «Модель XL» на каналі 1+1

Мешканка Ковеля Катерина Ващук потрапила в 15-ку учасниць шоу «Модель XL» на каналі 1+1. Їй вдалося випередити суперниць та потрапити в «модельний дім». Повідомляє Перший.

Зокрема, учасницям треба було подолати дистанцію із трьома пунктами, на яких дівчата повинні були підібрати собі лук, зробити макіяж, а потім сфотографуватися. Це все потрібно було реалізувати за 4 години. Цікавою деталлю стало те, що дистанцію дівчата повинні були долати на підборах.

Дівчата боролися за краще вбрання, підходящу косметику, а також вигідний кадр. У результаті судді назвали 15 кращих учасниць, яким вручили кулони від шоу «Модель XL». Серед них – і ковельчанка Катерина Ващук.

Дівчина, яка зможе успішно пройти усі випробування від членів журі та довести, що вона зможе бути успішною моделюю плюс сайз, стане обличчям колекції для пишних жінок A.Tan Plus від Андре Тана, а також прикрасить обкладинку глянцевого журналу Elle та виграє фотосесію у столиці моди Парижі.

«Катя займається танцями з 6 років. Спершу у неї був тренер, який став для дівчини не просто авторитетом, а справжнім другом. Але після сварки з ним дівчині довелося піти зі студії. Вона заснувала свою танцювальну групу і одразу ж нажила ворога – колишнього вчителя. Найобразливішим для Каті було почути негативні коментарі від нього щодо її фігури. Катерина вирішила взяти участь у Модель XL і довести усім, що тіло – це її гордість», – йдеться на сайті проекту.

#МодельХL

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також