У рамках Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму «Волинь-Інвест 2018», який відбувся у Луцьку 21 вересня, лісівники презентували свою продукцію – консервації, продукти деревообробної галузі та саджанці, вирощені у власному селекційному центрі. Пише ВолиньPost.

Лісівники знайомили усіх охочих зі своєю роботою, а також розповідали потенційним інвесторам про продукцію. Нині на лісівничих підприємствах області працює 6 консервних цехів – у Цумані, Ківерцях, Колках, Ковелі, Любешові та Маневичах. Тут із грибів та ягід, зібраних у волинських лісах, виготовляють продукцію найвищої якості.

«У нас представлені перетерті ягоди, є різні види грибів, помідори, огірки, кабачки. Також маємо щавель, мед та соки різного фасування, хвойний екстракт. Усю продукцію ми виготовляємо відповідно до стандартів, без жодних добавок, вона екологічно чиста та зроблена із сировини, зібраної у наших, волинських лісах», - розповіла головний спеціаліст відділу лісового господарстваОлександра Ковалюк.

Цікаво, що лісівники вже експортують дари волинських лісів – наприклад, консервований березовий сік продають у США, Канаду, Ізраїль, Польщу, у декілька країн також експортують варення.

«Якщо інвестори забажають замовити нашу продукцію, у нас вистачить потужностей - ми зможемо реалізувати замовлення та забезпечити їх якісним та натуральним продуктом», - підсумувала Ковалюк.