Відбулось засідання оргкомітету з підготовки і відзначення у Ковелі Дня захисника України, 76-ї річниці утворення УПА та Дня Українського козацтва, яке провів заступник міського голови Ігор Прокопів. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Представники громадських організацій висловили свої пропозиції, які були враховані та внесені до програми святкування. Офіційні заходи розпочнуться 12 жовтня о 15.00 в народному домі “Просвіта” - це буде урочиста програма та святковий концерт.

14 жовтня центром святкувань стане парк культури і відпочинку ім. Лесі Українки. Там, як і минулого року, розташується «Козацька територія» з іграми, забавами. Буде ковельчанам запропоновано і мистецьку програму.

Долучаться до проведення заходів з нагоди свята й освітяни міста. У навчальних закладах відбудуться «уроки пам’яті», зустрічі з ветеранами АТО та УПА. 10 жовтня о 14.00 у Палаці учнівської молоді пройде патріотичний конкурс «Козацькому роду нема переводу». Крім того заплановано конкурс малюнків на військово-патріотичну тематику.

В історичному музеї діятиме виставка патріотичних плакатів.

Відбудеться чимало спортивних заходів. Зокрема, голова МГО Молодіжний фонд «Наше майбутнє» та керівник табору «Волинська Січ» Сергій Дружинович ініціював проведення змагань з лазертагу. Це - військово-спортивна гра, суть якої полягає в ураженні гравців і спеціальних інтерактивних мішеней безпечними «лазерними» пострілами.

Працівники територіального центру соціального обслуговування відвідають ветеранів УПА вдома та нададуть їм необхідну допомогу.

Комунальні служби впорядкують братські могили, пам’ятники та пам’ятні місця.


#ДеньКозацтва