У Луцьку автівка збила відомого волинського письменника Володимира Лиса

Відомого українського письменника, журналіста і драматурга Володимира Лиса у Луцьку збила машина. Інцидент трапився на пішохідному переході на проспекті Волі. Пише Кордон з посиланням на Волинські новини.

Інцидент трапився ввечері 23 вересня, коли письменник повертався з Форуму видавців, який тривав у Львові.

На пішохідному переході поблизу гімназії №4 на великій швидкості його збив позашляховик. Зауважимо, що в цьому місці встановлені обмежувачі руху, а перехід додатково освітлюється.

В результаті наїзду позашляховика Володимир Лис отримав значні переломи, мінімум декілька тижнів він буде прикутий до ліжка та проходитиме стаціонарний курс лікування, після чого на чоловіка чекає процес реабілітації.

Довідково:

Володимир Лис — відомий український журналіст, прозаїк і драматург. Народився у 1950 році в селі Згорани на Волині.

У літературі дебютував як драматург, п’ять його п’єс було поставлено в різних театрах України, на українському радіо. У 2007 році став переможцем Першого Всеукраїнського конкурсу радіоп’єс (за п’єсу “Полювання на брата”). Як прозаїк заявив про себе у 1985 році. Член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників.

Володимира Лиса називають справжнім феноменом сучасності. Журналіст, драматург, прозаїк, майстер витонченого слова і глибоко народний письменник, з кожним новим романом Володимир Лис розкриває нові грані свого таланту. Перелік його нагород вражає: “Людина року”, кавалер ордена “За заслуги” III ступеня, автор “Найкращого роману десятиріччя” (за роман “Століття Якова”), володар численних премій конкурсу “Коронація слова”, “почесний громадянин Волині”.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: