Прокурори Ковельської місцевої прокуратури здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні про підроблення документів, а також придбання, зберігання і збут майна, одержаного злочинним шляхом (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 3 ст. 358 і ст. 198 КК України). Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що окремими жителями Волинської області організовано схему ввезення на митну території України товарів шляхом подрібнення партій в межах норми на одну особу, подальше підроблення товарно-супровідних документів про походження такого товару та його зберігання і реалізацію.

Учора, 26 вересня 2018 року, співробітниками Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України за дорученнями прокурорів проведено чотири санкціоновані судом обшуки в місті Ковель у місцях здійснення такої діяльності та вилучено понад вісім тисяч найменувань товарів (побутова техніка, хімія, промислові товари, продукти харчування) на суму понад 1 млн. грн.

Вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно. Вживаються заходи задля притягнення організаторів незаконного бізнесу до передбаченої законом відповідальності.