На Ковельщині офіційно відкрили меморіальну дошку Борису Клімчуку

У Волі Любитівській офіційно відкрили меморіальну дошку Борису Клімчуку та відсвяткували День села. Про це інформує Ковельська райдержадміністрація.

Воля Любитівська – невеличкий мальовничий куточок Ковельщини, що на території Любитівської сільської ради. Це звичайний, один із багатьох населених пунктів нашого краю, де живуть і трудяться люди, які творять його історію і вважають свою маленьку батьківщину наймилішою стороною.

З ініціативи місцевих жителів, 27 вересня 2018 року, вперше в історії села Воля Любитівська під відкритим небом відбулись святкування з нагоди Дня села. Звичайно, найбільшою цінністю будь-якого населеного пункту чи то великого, чи то малого є його жителі. З-поміж них - людина, котра залишила по собі вагомий слід і котра донині живе у серцях і пам’яті односельчан – син волинського краю Борис Клімчук.

Варто зазначити, що до Дня села організатори свята приурочили знаменну подію, а саме відкриття пам’ятної дошки колишньому голові облдержадміністрації, дипломатові, людині, яка безмежно і всеосяжно любила рідну Ковельщину, Волинь і її жителів - Борисову Петровичу Клімчуку.

З нагоди свята та в очікуванні його яскравої, теплої і задушевної атмосфери цього осіннього дня біля місцевого навчального закладу зібралися тутешній люд та гості, серед них: голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Віктор Козак, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, помічник народного депутата України Степана Івахіва Наталія Маленицька, дружина Бориса Клімчука Світлана Олексіївна та його сестра Ірина Петрівна, голова Волинського обласного благодійного фонду «Рідна Волинь» Дмитро Глазунов, Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик, Любитівський сільський голова Віктор Павлов.

На початку зібрання - офіційне відкриття меморіальної дошки Борису Клічуку, котра виготовлена за сприяння родини та Волинського обласного благодійного фонду «Рідна Волинь» і нині знайшла своє місце на фасаді НВК «ДНЗ–ЗОШ І-го ступеня». Чин освячення здійснив отець Віталій, настоятель храму Петра Могили, на знак вічної пам’яті до меморіальної дошки учасники зібрання поклали живі квіти.

Про ті добрі справи, котрі Борис Петрович зробив для малої батьківщини знають усі місцеві жителі, адже за його сприяння будувався духовний храм, відбулось підведення газопроводу, будівництво доріг та ряд інших, котрі були зроблені з великою любов’ю до рідного краю.

Користуючись нагодою Віктор Козак подякував усім хто долучився до організації відкриття меморіальної дошки та й підготовки Дня села, а з нагоди професійного свята Дня працівників дошкілля, за вагомий внесок у справу навчання та виховання дітей Ковельщини колективу НВК «ДНЗ– ЗОШ І-го ступеня» с. Воля Любитівська Віктор Теодосійович вручив відзнаку Ковельської райдержадміністрації та районної ради.

Теплими та щирими були слова вітань адресовані помічником народного депутата України Степана Івахіва Наталією Маленицькою, жителям громади з нагоди Дня села, а також спогади про видатну людину Волинського краю Бориса Клімчука.

Бриніли сльози на очах, коли про чоловіка і рідного брата, про його дитячі, шкільні та роки професійної діяльності говорили найрідніші люди - дружина Світлана Олексіївна та сестра Ірина Петрівна. Добірку привітань та спогадів доповнили голова Волинського обласного благодійного фонду «Рідна Волинь» Дмитро Глазунов, Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик, Любитівський сільський голова Віктор Павлов.

А далі, як це і притаманно святкуванню Дня села для усіх жителів громади аматорами сцени була презентована цікава та різнопланова концертна програма.#БорисКлімчук

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Чи варто було б ушанувати в Ковелі (назвою вулиці, відкриттям меморіальної дошки) пам’ять про Бориса Клімчука?

Чи варто було б ушанувати в Ковелі (назвою вулиці, відкриттям меморіальної дошки) пам’ять про Бориса Клімчука?
На це та інші запитання «Волинської правди» відповідає Олег Кіндер, Ковельський міський голова, один із лідерів Волинської обласної організації ВО «Батьківщина».