24 вересня у Палаці культури міста Луцька відбувся творчий вечір ковельчанки, поетеси, композитора Людмили Власової під назвою «Чим живу, про те співаю».

Основу ювілейного авторського свята склали різнопланові пісенні твори, що увійшли до збірки "Краю мій, моя ти пісня", а також поезії. Їх виконували переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів, учасники відомих телепроектів "Крок до зірок" та "Х-Фактор" - Віктор Мостика, Дар'я Зубчук та багато інших. Серед гостей свята - чимало ковельчан, які вітали пані Людмилу зі сцени щирими побажаннями, піснями та музичними композиціями.

Мав за честь благословити цей захід молитвою, притчею про Сіяча та власними творами, як священик і друг родини, настоятель парафії Святителя Миколая Чудотворця с. Колодяжне, Ковельського районного деканату, протоієрей Іван Оринчак.

Привітав винуватицю свята Людмилу Власову заступник міського голови Ігор Прокопів. Він зауважив, що у кожен свій виступ вона вкладає душу, кожен її вірш сповнений любові до рідного краю, до людей, до життя в усіх його проявах. Її самовіддана творчість вражає неповторністю, яскравим колоритом, цікавим репертуаром, невичерпною енергією. Від імені міської влади та ковельчан Ігор Ярославович подякував Людмилі Власовій за вагомий творчий внесок у збагачення духовної скарбниці краю, активну участь у мистецьких заходах та вручив Подяку міського голови.

Учасники творчого вечора мали змогу оглянути й виставку картин та ікон художниці-флориста з Колодяжного, матері співачки - Галини Боратинець. Безмежно закохана у природу, талановита майстриня створює свої роботи не лише за допомогою фарб, а й з пелюсток квітів та опалого листя.

Переповнений зал гучними оплесками зустрічав кожен виступ. За сприяння Ковельської міської ради багато ковельчан змогли побувати на мистецькому святі та розділити радість разом із Людмилою Власовою.

"Дуже радію, що здійснилася моя мрія. Втішена тим, що змогла показати широкому загалу свій творчий доробок, - каже член літературно-мистецького товариства Ковельщини «Творчий світ» Людмила Власова. - Дуже вдячна всім, хто долучився до спільної праці, підтримував мене, допомагав, повірив. Висловлюю щиру подяку спонсорам творчого заходу: благодійному фонду "Патріоти Волині", фірмі "Модерн Експо" та своїй родині".У матеріалі використані фото з мережі Фейсбук: Людмила Власова, Протоієрей Іван Оринчак.


#ЛюдмилаВласова #Виставка #ГалинаБоратинець #ІванОринчак