6 жовтня у Ковелі - осінній ярмарок. Що продаватимуть?

6 жовтня на центральній площі Ковеля відбудеться ярмарок сільськогосподарської продукції, виробленої в особистих селянських та фермерських господарствах, із залученням виробників продовольчих товарів міста, Ковельського та сусідініх районів, оптово-роздрібних закладів торгівлі, переробних підприємств.

Представники міської та районної влади спільно організовують ярмарки для того, аби міські жителі змогли зробити запаси овочів на зиму, придбати м'ясну, молочну продукцію, саджанці дерев та інші товари за доступними цінами та у зручному для себе місці.

Отож, на ярмарку можна буде придбати: картоплю, капусту, буряк, моркву та інші овочі і фрукти, яйця, свіже м'ясо та ковбасу, випічку та кондитерські вироби. Традиційно представлять свою продукцію медярі.

Серед учсаників осіннього ярмарку будуть і місцеві підприємці, які запропонують ковельчанам широкий вибір продуктів харчування. Серед постійних реалізаторів – ТзОВ «Юкон-Продтрейд», ПрАТ «Деражнянський молочний завод».

Торгівля на ярмарку розпочнеться о 9 годині ранку.


#Ярмарок

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі відбувся передпасхальний ярмарок

У Ковелі відбувся передпасхальний ярмарок
Купити продукти до святкового Великоднього столу мали змогу усі, хто завітав на міський ярмарок: хороший асортимент, доступні ціни, свіжа та смачна продукція.