Художниця, випускниця Ковельського медичного коледжу подарувала навчальному закладу свою картину

Кожен навчальний заклад стежить за долею своїх випускників. Особливо приємно, коли вони не забувають свою альма-матер. Нещодавно незвичайний подарунок від випускниці спеціальності "Сестринська справа" Ірини Попдякуник отримав Ковельський медичний коледж.

Ще навчаючись, Ірина запам'яталась як творча і неординарна особистість. І сьогодні, тримаючи в руках її художній шедевр - картину "Вільний птах", як символ патріотизму та віри у професійні можливості майбутніх студентів-медиків, ми впевнені, що посіяні зерна добра щедро проросли в душах наших випускників. Про неординарний подарунок, зроблений для свого навчального закладу, розповідають на сторінці Ковельського медичного коледжу у Фейсбук.

"Картина «Вільний птах» створена для підняття віри, патріотизму та кращого майбутнього. На плечі сьогоднішніх медиків лягає нелегке завдання – лікувати людей, наших захисників, які повертаються з АТО, інших пацієнтів, а здоров’я – це найголовніше. Від знань, вмінь, мудрості медичних працівників залежить майбутнє людей. Тож сили Вам, наснаги, Божої допомоги усьому колективу та студентству КВНЗ «Ковельський медичний коледж». Сійте зерна добра щедро і якісно! Всього найкращого розвитку медиків і медицині! Від мене на добру пам'ять", - написала медик та художниця Попдякуник Ірина.#МедичнийКоледж #Освіта

Читайте також