У Ковелі запрацювала робоча станція для оформлення біометричних паспортів

У Ковелі запрацювала робоча станція для зняття біометричних даних особи, необхідних для виготовлення біометричних паспортів громадянина України та закордонних. Це має зменшити черги у Міграційній службі Ковеля. Як повідомила заступник начальника Ковельського Центру надання адмінпослуг, завідувач сектору біометричних документів Ірина Шайнюк, станом на сьогодні вже прийняті документи кількох заявників для виготовлення ID-карток.

Насамперед, нове обладнання буде обслуговувати підлітків, які звертаються за документом вперше. Як відомо, згідно законодавства кожен, хто досяг 14-річного віку, зобов'язаний отримати паспорт громадянина України. Перший такий документ у формі ID-картки видається безкоштовно. Він дійсний чотири роки. А у 18 років виготовляється новий біометричний паспорт.

За виготовлення документів у ЦНАПі стягується адміністративний збір. Звичайна ІD-картка коштує 279 грн., термінова – 366 грн.

Вартість закордонного біометричного паспорта становить 557,32 грн., термінового – 810, 32 грн.

Нагадаємо, що устаткування для зняття біометричних даних особи було придбане за кошти міського бюджету (500 тисяч гривень).

Крім того, згідно вимог нормативних документів Міграційної служби України, було підготовлене ізольоване від інших приміщення із захищеним каналом зв'язку для зняття персональних біометричних даних особи.


#БіометричніДокументи #ЦНАП #МіськийБюджет

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також