На міжнародному турнірі з вільної боротьби юні ковельчанки здобули бронзові нагороди

У м.Бровари відбувся міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат пам’яті Заслуженого тренера України, майстра спорту міжнародного класу Юрія Рідченка. У змаганнях взяли участь збірні команди з Румунії, Молдови, Польщі, Білорусі, Словаччини, Ізраїлю та України.

У напруженій боротьбі проходили всі сутички, особливо за участю лідерів. Успішним був виступ вихованок ДЮСШ управління освіти м. Ковеля Ольги Падошик та Анастасії Лебедєвої. У ваговій категорії 43 кг, перемігши трьох суперниць за вихід у фінал, Ольга поступилась чемпіонці Європи з Дніпропетровщини. А в боротьбі за бронзову медаль перемогла спортсменку з Румунії.

У категорії 49 кг Анастасія за вихід у фінал здобула дві перемоги, а в третьому поєдинку сильнішою виявилась представниця Польщі. Майстерність допомогла юній ковельчанці здолати борчиню з Молдови і здобути бронзову нагороду.

Готували спортсменок до змагань тренери Олег Стус та Ігор Падошик.

Побажаємо нашим землячкам високих результатів на турнірі у Польщі, який проходитиме 12-14 жовтня.

#ВільнаБоротьба

Ковельська борчиня здобула золоту медаль на кваліфікаційному турнірі в Китаї

Троє спортсменок представляло Україну на Відкритому чемпіонаті Китаю з вільної боротьби. Перше "золото" змагань - у ковельчанки Юлії Ткач-Остапчук.

Ковельчанка Ольга Падошик здобула "золото" на чемпіонаті Європи з вільної боротьби

На шляху до фіналу Ольга здолала спортсменок з Туреччини, Молдови та Румунії. У фіналі - перемогла росіянку.

У Ковелі відбулись змагання з вільної боротьби

Юнаки та дівчата 2004 року народження і молодші змагалися у десяти вагових категоріях.