1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі працівників пошти привітали з професійним святом

У Ковелі працівників пошти привітали з професійним святом

Сьогодні привітання з нагоди професійного свята приймав колектив Центру поштового зв’язку №4 Волинської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта». На урочистості з цієї нагоди прийшли секретар міської ради Віра Федосюк, Почесний громадянин міста Ковеля Анатолій Семенюк, редактор газети «Вісті Ковельщини» Микола Вельма, представники районної влади.

Віра Федосюк подякувала присутнім за сумлінну працю і відданість професії, побажала міцного здоров’я і щасливих років життя. «Змінюється час, з’являються нові технології. Чимало людей сьогодні починають свій ранок з перегляду електронної пошти, але багато продовжують заглядати і в звичайну поштову скриньку. Бо жодна техніка не замінить живого спілкування», - мовила Віра Іванівна.

З нагоди свята листоноша Галина Євсюк, оператор поштового зв’язку Тетяна Черняк, сортувальник поштових відправлень та виробів друку роздрібної торгівлі Світлана Шум отримали Подяки міського голови.

Колектив Центру поштового зв’язку №4 Волинської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» уже впродовж кількох років очолює Лариса Філіпчук. «Прийміть щиру вдячність за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі. Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, реалізації планів, щастя і благополуччя”, – зазначила вона у своєму виступі.


Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради.


#Укрпошта

Коментарі

Читайте також