У Ковелі працівників пошти привітали з професійним святом

Сьогодні привітання з нагоди професійного свята приймав колектив Центру поштового зв’язку №4 Волинської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта». На урочистості з цієї нагоди прийшли секретар міської ради Віра Федосюк, Почесний громадянин міста Ковеля Анатолій Семенюк, редактор газети «Вісті Ковельщини» Микола Вельма, представники районної влади.

Віра Федосюк подякувала присутнім за сумлінну працю і відданість професії, побажала міцного здоров’я і щасливих років життя. «Змінюється час, з’являються нові технології. Чимало людей сьогодні починають свій ранок з перегляду електронної пошти, але багато продовжують заглядати і в звичайну поштову скриньку. Бо жодна техніка не замінить живого спілкування», - мовила Віра Іванівна.

З нагоди свята листоноша Галина Євсюк, оператор поштового зв’язку Тетяна Черняк, сортувальник поштових відправлень та виробів друку роздрібної торгівлі Світлана Шум отримали Подяки міського голови.

Колектив Центру поштового зв’язку №4 Волинської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» уже впродовж кількох років очолює Лариса Філіпчук. «Прийміть щиру вдячність за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі. Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, реалізації планів, щастя і благополуччя”, – зазначила вона у своєму виступі.


Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
990 грн.
Photo KovelX
1 600 грн.
Photo KovelX
300 грн.
Photo KovelX
1 600 грн.
Photo KovelX
1 600 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
90 грн.
Photo KovelX
55 грн.
Photo KovelX
85 грн.
Photo KovelX
75 грн.

Читайте нас також: