13 жовтня о 14.00 у Ковелі в Центральній районній бібліотеці (вул. С. Бандери,2) відбудеться зустріч з представниками компанії Rain Іnernational, яка спеціалізується на продуктах клітинного харчування організму. Буде можливість продегустувати продукти.

Довідки за телефоном: (098) 994-99-09

Rain - це прекрасна допомога організму в урбанізованому сучасному світі з "гастрономічним сміттям" в магазинах і величезною кількістю нездорової їжі.
Soul і Core дає організму всі необхідні поживні речовини, вітаміни, мінерали, Омега -3, -6, -9 , які засвоюються до 98%.

А організм, який отримав ці корисні речовини в концентраті, сам вирішує свої питання. Хтось відразу помічає результати і пише відгуки. Хтось повинен почекати і допомогти організму по-справжньому: вода, правильна їжа, духовність, дихання, рух, спорт.

І якщо організму дати всі корисні речовини на клітинному рівні - він оздоровитися сам! На це треба час. Це не ліки і не препарати. А ПРОДУКТ! Продукт здорового харчування.
🍇🍇🍇 Soul - наповнення організму!
🍀🍀🍀 Core - детокс, чистка!

У сучасному світі 90% людей не мають сил і енергії, не кажучи вже про наявність хвороб. Краще, легше, дешевше, безпечніше інвестувати в профілактику, в ЗДОРОВ'Я - додавати щодня по кілька ложечок Rain в свій раціон, ніж фінансувати ХВОРОБИ - чекати, коли "притисне", заболить. Світ змінився! Не чекайте дива!
Дбайте про СВОЄ ЗДОРОВ'Я вже сьогодні!
Вибирайте КРАЩЕ!

Приєднуйтесь: Instagram
Спільнота "Rain Ковель" в Viber