Герб Ковеля – в українській комедії «Шалене весілля», виконавчим продюсером якого є ковельчанин

У прокаті стартувала українська комедія «Шалене весілля». Проте мало хто знає, що виконавчим продюсером фільму є ковельчанин Андрій Ризванюк, який працює в одній з найбільших кіностудій України Film.ua.

Ковельчанин, котрий любить своє місто, використав можливість популяризувати Ковель у незвичний спосіб. У стрічці він заклав «пасхалку», не одразу помітну для широкого загалу глядачів.

(Пасхалка – це певне майже непомітне послання, секретний контент від розробників, який може бути захований на сайті, в грі або фільмі).

В одному з епізодів комедійного фільму «Скажене весілля» на приміщенні органу місцевого самоврядування села Яблунівка, за задумом виконавчого продюсера, розмістили герб Ковеля.

Кінотеатр «Прем’єра»
, у якому уже демонструється українська стрічка, вкотре здивував глядачів цікавим конкурсом. Ті, хто побачив фільм у перші дні показу, мали змогу виграти призи від «Прем’єри», правильно відгадавши «пасхалочку». Ковельчани виявились досить спостережливими і з легкістю впорались із завданням, помітивши герб свого міста у фільмі.

Таким чином двоє глядачів отримали у подарунок по два квитки на відвідування фільмів у кінотеатрі «Прем’єра». Також було розіграно і три «скажено-весільні» футболки від творців фільму - студії Film.ua Group.

Тож усі, хто бажає переглянути український комедійний фільм у місцевому кінотеатрі, зможе це зробити до кінця жовтня.


Про що фільм?

Голова районного клубу культури Василь Середюк бажав завжди тільки найкращою життя своїй доньці Каті. Ну і ще метою номер один для нього є змагання із сусідом Тарасом, хто з них більший патріот. Тому кожен з них всіляко намагається довести іншому, що любить свою країну більше, тому саме він є справжнім патріотом. Часом суперечка доходить до абсурду, настільки комічні аргументи сусідів.

Катюша навчається в одному з найкращих закладів Європи – у Сорбонні. І ось повідомила, що збирається заміж за французького кардіохірурга Франсуа. Цей крок для Василя – це величезна можливість знищити свого суперника Тараса. Радість змінилася на печаль, коли батько дізнався, що Франсуа – афрофранцуз. Звістка стала справжнім шоком. Він вважає себе зганьбленим перед сусідом. Найбільше його хвилює питання «Що скажуть люди? Тому Василь хоче будь-яким способом переконати дочку не виходити заміж за цього хлопця.#Кінотеатр

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.