Герб Ковеля – в українській комедії «Шалене весілля», виконавчим продюсером якого є ковельчанин

У прокаті стартувала українська комедія «Шалене весілля». Проте мало хто знає, що виконавчим продюсером фільму є ковельчанин Андрій Ризванюк, який працює в одній з найбільших кіностудій України Film.ua.

Ковельчанин, котрий любить своє місто, використав можливість популяризувати Ковель у незвичний спосіб. У стрічці він заклав «пасхалку», не одразу помітну для широкого загалу глядачів.

(Пасхалка – це певне майже непомітне послання, секретний контент від розробників, який може бути захований на сайті, в грі або фільмі).

В одному з епізодів комедійного фільму «Скажене весілля» на приміщенні органу місцевого самоврядування села Яблунівка, за задумом виконавчого продюсера, розмістили герб Ковеля.

Кінотеатр «Прем’єра»
, у якому уже демонструється українська стрічка, вкотре здивував глядачів цікавим конкурсом. Ті, хто побачив фільм у перші дні показу, мали змогу виграти призи від «Прем’єри», правильно відгадавши «пасхалочку». Ковельчани виявились досить спостережливими і з легкістю впорались із завданням, помітивши герб свого міста у фільмі.

Таким чином двоє глядачів отримали у подарунок по два квитки на відвідування фільмів у кінотеатрі «Прем’єра». Також було розіграно і три «скажено-весільні» футболки від творців фільму - студії Film.ua Group.

Тож усі, хто бажає переглянути український комедійний фільм у місцевому кінотеатрі, зможе це зробити до кінця жовтня.


Про що фільм?

Голова районного клубу культури Василь Середюк бажав завжди тільки найкращою життя своїй доньці Каті. Ну і ще метою номер один для нього є змагання із сусідом Тарасом, хто з них більший патріот. Тому кожен з них всіляко намагається довести іншому, що любить свою країну більше, тому саме він є справжнім патріотом. Часом суперечка доходить до абсурду, настільки комічні аргументи сусідів.

Катюша навчається в одному з найкращих закладів Європи – у Сорбонні. І ось повідомила, що збирається заміж за французького кардіохірурга Франсуа. Цей крок для Василя – це величезна можливість знищити свого суперника Тараса. Радість змінилася на печаль, коли батько дізнався, що Франсуа – афрофранцуз. Звістка стала справжнім шоком. Він вважає себе зганьбленим перед сусідом. Найбільше його хвилює питання «Що скажуть люди? Тому Василь хоче будь-яким способом переконати дочку не виходити заміж за цього хлопця.#Кінотеатр

Мегапопулярні зірки - в Ковелі!

Мегапопулярні зірки - в Ковелі!
У ролі журналістів на прес-конференції з Михайлом Хомою (Дзідзьо) та Сергієм Либою (Бодя Павук) були випускники проекту “Погляд молоді на місто”.

У Ковелі відбулась прес-конференція Дзідзьо та презентація нового фільму

У Ковелі відбулась прес-конференція Дзідзьо та презентація нового фільму
Переповнене приміщення кінотеатру, телефони в режимі фото, нестримні емоції від зустрічі з Михайлом Хомою та Сергієм Либою.

У Ковелі Dzidzio презентував свою романтичну комедію "Dzidzio Перший Раз"

У Ковелі Dzidzio презентував свою романтичну комедію "Dzidzio Перший Раз"
На прес-конференцію та автограф-сесію завітало багато шанувальників. Їм випав шанс поспілкуватися з кумиром та зробити спільні фото.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
75 грн.
Photo KovelX
210 грн.
Photo KovelX
1 800 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
70 грн.
Photo KovelX
3 898 грн.
Photo KovelX
1 470 грн.
Photo KovelX
2 590 грн.
Photo KovelX
26 399 грн.
Photo KovelX
3 600 грн.
Photo KovelX
410 грн.
Photo KovelX
999 грн.
Photo KovelX
3 700 грн.

Читайте нас також: