Ковельський «Дзвіночок» - володар двох гран-прі та двох перших премій

20 жовтня у місті Яремче проходив міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв: «Bukovel star fest 2018». Участь у ньому взяли й ковельчани. Колектив дитячої зразкової студії народного танцю «Дзвіночок» (НД "Просвіта") у складі 30 осіб під керівництвом Інни Темрук поїхав у Карпати для того, щоб показати свої таланти, оздоровитися та завести нові знайомства.

У перший день приїзду ковельчани мали змогу відвідати водоспад Пробій у місті Яремче та один з найбільших зоопарків Прикарпаття. Діти були у захваті від побаченого та почутого від місцевого екскурсовода.

Наступного дня учасники аматорського ансамблю підкорили сцену міжнародного фестивалю. Зокрема, вони представили чотири танці: "Полька Грайка", "Волинська гуляночка", "Туди-Сюди", "Танець з бубнами".

Журі конкурсу високо оцінило виступ ковельчан та присудило: дві перших премії (середня група) та два гран-прі (старша група).

Три дні ковельчани проживали на території оздоровчого комплексу "Карпати". Тут вони знайшли нових друзів, оздоровились за допомогою спа-процедур. Усі учасники колективу задоволені від подорожі та вже готуються підкорювати нові вершини на нових фестивалях.


Автор - Ілля Лихотоп

Фото автора#Дозвілля #Дзвіночок

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також