Прибувши на неправдивий виклик у Ковельський район, медики екстреної допомоги викликали поліцію

До центральної оперативної диспетчерської надійшов виклик із села Ковельського району, в якому жінка повідомила про те, що у її чоловіка «кров’яна рвота». Приїхавши на місце виклику, фельдшер застала таку картину: на вулиці, поблизу будинку нетверезі чоловік та жінка голосно з’ясовують стосунки. Про інцидент повідомили на сторінці Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Фейсбук.

Фельдшер спробувала вияснити, кому ж насправді потрібна медична допомога? Нетверезий чоловік відмовився від допомоги, а жінка почала голосно лаятись, погрожувати і кидатись камінням. Після того, як чоловік спробував заспокоїти жінку і вибачитись за поведінку дружини вона вхопила палицю і кинулась на медиків і чоловіка……

Про ситуацію, яка склалась на місці виклику фельдшер була змушена доповісти старшому лікарю ЦОД і викликати поліцію. Патрульні поліцейські, які приїхали з м. Ковеля на місце події, склали протокол про виклик як завідомо неправдивий.

На Волині за дев’ять місяців 2018р. було здійснено 1066 безрезультатних виїздів бригад ЕМД. У Ковельському районі – 121 виїзд. У села прилеглі до смт. Голоби – 8. За той самий період зафіксовано 1688 випадків смерті громадян до приїзду бригад екстреної медичної допомоги.

Варто замислитись: а чи справді тому, хто вживає алкоголь, потрібна медична допомога?!


Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф


#ЕкстренаМедичнаДопомога

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також