Розпочався черговий епідемічний сезон грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій. Відповідно триває й постійний моніторинг захворюваності цими інфекціями. Про стан епідемічної ситуації з грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій в області інформує Волинський обласний лабораторний центр.

За оперативними даними захворюваність грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями (далі ГРВІ) на Волині утримується на рівні сезонної, відповідає середньому показнику для даної пори року.

З початку епідемічного сезону (з початку жовтня) перехворіло ГРВІ понад 11 тис. осіб, що знаходиться на рівні минулого року. За останній тиждень в області на ГРВІ захворіло понад 4 тисячі осіб, це на рівні попереднього тижня.

На сьогодні показник захворюваності нижчий від розрахункового епідемічного порогу на 39%. Перевищення епідемічного порогу не зафіксовано в жодному з районів та міст області. Найвищі показники захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано в містах Луцьку та Ковельському районі, найнижчий – у Локачинському та Ратнівському районах.

Із числа хворих, діти до 17 років становили майже 71%. Збільшилась кількість госпіталізованих з діагнозом «ГРВІ» до 106, проти 71 хворого минулого тижня, із них 73% діти.