Ковельчанин Богдан Оксентюк на «Іграх Нескорених» здобув срібну та бронзову нагороди ВІДЕО

Ковельчанин Богдан Оксентюк приніс срібну та бронзову нагороди збірній України. Про це повідомляють на офіційній сторінці Invictus Games: Team Ukraine.
"Сьогодні Україна отримала просто купу нагород! До скарбнички додалось сім медалей - п'ять срібних і 2 бронзових...
Богдан Оксентюк - 2 медалі:
срібло у категорії Men's ISD 50m Freestyle
бронза у категорії Men's ISD 100m Freestyle", - йдеться у дописі.

Богдан Оксентюк (Bogdan Oksentuyk), старший лейтенант Національної гвардії України. Представляє Україну в атлетиці та плаванні.

«Для мене, як для діючого військовослужбовця, Ігри Нескорених — це, в першу чергу, можливість показати іншим травмованим бійцям, що й після поранення можна продовжувати жити повноцінним життям», - розповідає Богдан.

Учасник АТО з 2014 року і дотепер. Отримав поранення з зоні АТО, під Авдіївкою. В 2015 році під час розвідувальної операції потрапив під обстріл, в результаті — осколкове поранення в ліве стегно.

Не вірив, що зі своїм пораненням зможе взяти участь у Іграх Нескорених. Завдяки участі у відборі до збірної України переконався, що ставити крапку на спортивній кар'єрі зарано.


#ІгриНескорених #Спорт #ДопомогаАТО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельчани у складі футбольної команди Волині здобули «Кубок Нескорених», перемігши суперника з рахунком 6:1

Ковельчани у складі футбольної команди Волині здобули «Кубок Нескорених», перемігши суперника з рахунком 6:1
У Києві відбувся фінал турніру, у якому взяли участь шість команд ветеранів та діючих військових, які мають серйозні поранення та інвалідність, отримані у зоні проведення бойових дій.