У Ковельському МТМО нейрохірург Юрій Новак провів операцію учаснику АТО з Ковеля, який потрапив у ДТП

Волонтер Наталія Попова на своїй сторінці у Фейсбук написала хорошу новину про стан здоров'я ковельчанина Дмитра Голярчука, якого збило авто на пішохідному переході.

"Пам’ятаєте, в вересні ми збирали кошти на купівлю титанової пластини для учасника АТО Дмитра Голярчука з Ковеля? Нагадаю, що ветерана війни збили машиною на пішохідному переході, сторона наїзду участі в лікуванні потерпілого не приймала (а хлопця треба було оперувати і закривати мозок титановою пластиною).

Дмитро Голярчук успішно прооперований. 25 жовтня в Ковельському МТМО лікар-нейрохірург Новак Юрій Петрович прекрасно провів операцію - краніопластика дефекту черепа в правій лобно-скроневій ділянці титановою пластиною. Операція йшла майже три години. Вже за добу Діма став на ноги. Почуває себе добре і рветься на виписку - додому, до сім’ї!

Волонтерка пише: "Хочемо щиро подякувати за високий професіоналізм і виняткове відношення до нашого бійця ковельському нейрохірургу Юрію Новаку! Якщо чесно, то були думки забрати Діму на Київ і оперувати в столичній клініці. Але коли ми поспілкувалися з Новаком особисто, коли взнали, якого високого професійного рівня нейрохірург працює в Ковелі, то заспокоїлися. Юрій Новак працює нейрохірургом в Ковельсьському МТМО всього трохи більше року. Стажувався в Українській військово-медичній академії, Інституті нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України, в клініках Львова, Луцька та Києва. Ми пишаємося, що в нас на Ковельщині є такий високопрофесійний і людяний нейрохірург, який рятує життя...

Також, дякуємо головному лікарю Ковельського МТМО Самчуку Олегу за повне забезпечення Дмитра Голярчука БЕЗОПЛАТНО медрозхідниками, препаратами та наркозом для операціі та у післяопераційний період! Дуже приємно, що Ковельське МТМО стає одним з найкращих медзакладів України регіонального рівня!

Щиро дякуємо всім людям, що перераховували кошти на закупівлю титанової пластини для ветерана АТО!

Дімі Голярчуку бажаємо якнайшвидшого і здорового повернення додому, до сім’ї!

Хай всі життєві випробування вже залишаться позаду, а життя буде наповнене лише щастям і радістю!!!"#ДмитроГолярчук #ДопомогаАТО #Благодійність #НаталіяПопова

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також