Підроблене доручення та крадений метал: ковельські патрульні запобігли правопорушенням

Учора екіпаж ковельських патрульних прибув на виклик до МАПП Ягодин: заявник повідомляв, що має намір в'їхати в Україну без документів, оскільки їх забрали і не повертають працівники митниці. На його думку, це зроблено неправомірно, тож чоловік сповістив поліцію.

Інспектори почали з’ясовувати ситуацію і встановили, що працівники вилучили доручення на право керування транспортним засобом, оскільки воно недійсне.

Нотаріус з Польщі, чиїм прізвищем нібито було підписане доручення, повідомила, що такого документа вона не видавала.

Тож патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу, адже йшлось про можливе підроблення документа.

Ще одного спритника цей же екіпаж ковельських патрульних зупинив на автодорозі М-07 за порушення правил дорожнього руху.

При розмові з інспекторами водій помітно хвилювався, і це викликало підозру. Перевіряючи транспортний засіб, патрульні виявили в ньому металеві предмети у великій кількості, походження яких чоловік пояснити не міг. Полісмени припустили, що вони крадені, тож викликали на місце слідчо-оперативну групу, аби розібратись в ситуації детальніше.

Так і сталось: усі предмети вилучили, а особу доставили в Ковельський відділок поліції.


Джерело - сторінка патрульної поліції Волині у Фейсбук

#ПатрульнаПоліція

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі затримали юнака з «травичкою»

У Ковелі затримали юнака з «травичкою»
Паперовий згорток з речовиною рослинного походження, схожою на наркотичну, виявили патрульні у молодого чоловіка о першій годині ночі.