Ковельчанин Олександр Дудка переміг у відкритому чемпіонаті Рівненської області з гри боча серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Днями у Рівному вперше відбувся відкритий чемпіонат Рівненської області з гри боча серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

У змаганнях взяли участь 16 представників з Рівненської та Волинської областей.

Змагання проходили в індивідуальній програмі у трьох класах: ВС1 (гравці можуть кидати м’яч рукою чи ногою, наслідки ДЦП, можлива допомога асистента), ВС2 (кидають м’яч рукою, наслідки ДЦП, без допомоги асистента), ВС4 (тяжкі захворювання: міопатія, травма шийного відділу хребта, розсіяний склероз тощо. Без ДЦП. Допомога асистента не передбачається, виключення коли грає ногою).

Хороші результати показали волиняни:
Клас ВС1
ІІ місце – Софія Шевчук (Волинська обл., с. Майдан, Голобська ОТГ),
Клас ВС2
І місце – Олександр Дудка (м. Ковель),
ІІІ місце – Тарас Зінчук (Волинська обл., м. Ківерці).

Свої вміння також продемонстрували: Олександр Вакульський та Ольга Яренчук (м. Ковель), Анатолій Ярошук (Ратнівський район).

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами.

Учасники щиро дякують супроводжуючим за підтримку: Олені Лисюк, Василю Вакульському, Марії Дудці, Катерині Шевчук, Оксані Ярошук та керівнику - Володимиру Кравчуку.


Ольга Яренчук,
прес-секретар
громадської організації
«Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії»


#Боча #Спорт

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельчани з особливими потребами вкотре показали свою майстерність, вправність та жагу до перемоги

Ковельчани з особливими потребами вкотре показали свою майстерність, вправність та жагу до перемоги
У Луцьку відбувся фізкультурно-оздоровчий фестиваль серед осіб з інвалідністю. Змагались у п'яти видах спорту: боча, дартс, кеглі, перегони на візках та шашки. І як завжди - повернулися додому з нагородами.

Ковельські спортсмени з особливими потребами здобули Кубок Світязя

Ковельські спортсмени з особливими потребами здобули Кубок Світязя
Головний приз з гри в боча здобула команда у складі Яренчук Ольги, Набруска Євгена, Вакульського Олександра, Гелетухи Олега, Ринковської Катерини, Дудки Олександра, Дружиніної Оксани та Дружиніна Андрія.