Ковельський експериментальний театр «10 ряд 10 місце» готує нову виставу, прем'єра якої запланована на листопад

Ковельський експериментальний театр «10 ряд 10 місце» готує для ковельчан нову виставу, прем'єра якої запланована на листопад. Допрем'єрний показ постановки уже відбувся, проте ще тривають репетиції та приготування. Актори відшліфовують свою майстерність, аби в черговий раз вразити глядача бездоганною грою.

Керівник, викладач та акторка студії Альона Малюга-Мельникова розповіла, що це буде четверта велика вистава театру, яку вони презентують у Ковелі. Відтепер у репертуарі колективу - диптих-вистава за мотивами історичних романів відомої української письменниці та поетеси Ліни Костенко - «Берестечко» та «Маруся Чурай» під назвою «Несказане лишилось несказанним…».

У виставі задіяно 25 акторів. Головну роль виконає Альона Малюга-Мельникова. Глядачі зможуть побачити й колектив народного аматорського чоловічого вокального ансамблю «Промінь». На сцені народного дому «Просвіта» буде відтворено легенду про відому українську піснярку на тлі історичних подій ХVII століття.

Місцеві аматори намагатимуться передати трагедію українського народу у поєднанні з нещасливим коханням головної героїні. Проте головна ідея полягає у багатстві духовного світу українського народу, глибокій вірі у його незламну силу і перемогу.

Нині у колективі студії — понад чотири десятки акторів різного віку: від 16 до 65 років. Серед них — ті, хто з перших днів створення театру присвятив себе сценічному мистецтву, та нові таланти, які приєдналися до творчого кола аматорів зовсім недавно.

Нагадаємо, що перші репетиції ковельського театру-студії, який створено при народному домі «Просвіта», відбулися у грудні 2017 року.

Стежте за анонсами подій на нашому сайті та на сторінці Ковельського експериментального театру «10 ряд 10 місце» у Фейсбук, аби не пропустити прем'єру.
#Театр #Просвіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Хто працював над створенням театралізованого дійства у стилі середньовіччя? ФОТО

Хто працював над створенням театралізованого дійства у стилі середньовіччя? ФОТО
На День міста ковельчани побачили історичну виставу на честь 500-річчя надання Ковелю Магдебурзького права. Про автора поеми, акторів, постановників та костюмерів - читайте далі.