У Ковелі побував доцент Київського університету ім. Бориса Грінченка, відомий мовознавець Олександр Авраменко

Творча зустріч зі знаним мовознавцем Олександром Авраменком відбулась у Палаці учнівської молоді імені Івана Франка у Ковелі. Про це повідомляють на сайті Ковельської райдержадміністрації.

29 жовтня на Ковельщину завітав український науковець, один з найвідоміших дослідників та популяризаторів української мови, доцент Київського університету ім. Бориса Грінченка Олександр Авраменко. У рамках візиту - творча зустріч із освітянами - методистами, вчителями української мови та літератури закладів загальної середньої освіти району та міста.

Зал Палацу учнівської молоді був ущент заповнений педагогами, які з нетерпінням чекали на зустріч із мовознавцем Авраменком, який, до того ж, вже кілька років популяризує чистоту української мови із блакитних екранів - проводячи «Експрес-уроки української мови» в ранковому шоу на одному з центральних телеканалів. Відтак, для багатьох Олександр Миколайович - не лише авторитет на ниві мовознавства, а й, без перебільшення, телезірка.

Олександр Авраменко відразу налаштував присутніх на позитив і заохочував до інтерактивного спілкування. Науковий матеріал мовознавець подавав у цікавій та доступній формі, активно ділився спогадами дитинства, професійної діяльності, наводив цікаві приклади, часто жартував, тож така невимушена атмосфера лише йшла на користь при сприйнятті корисної інформації.#Освіта #ПалацУчнівськоїМолоді

Булінг: маленьким ковельчанам розповіли, як не треба вести себе з однокласниками

Булінг: маленьким ковельчанам розповіли, як не треба вести себе з однокласниками
З юними школярами зустрілися працівники поліції. Окрім бесіди на тему булінгу, дітям дали можливість спробувати себе у ролі охоронців порядку.

ЗНО–2019 пройде зі змінами: три основні нововведення

ЗНО–2019 пройде зі змінами: три основні нововведення
Міністерство освіти та науки видало кілька наказів щодо проведення тестування, затвердило дати. Зміни цьогоріч торкнуться не лише випускників шкіл, а й учнів та студентів коледжів і технікумів.

У ковельській школі провели «Кольоровий тиждень» ФОТО

У ковельській школі провели «Кольоровий тиждень» ФОТО
Учні щодня обирали певний основний колір свого вбрання та аксесуарів. Правила «кольорового тижня» поширювались і на педагогів освітнього закладу.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: