Красуня з Ковеля Катерина Ващук покинула проект «Модель XL»

На телеканалі 1+1 глядачі побачили дев'ятий випуск революційного проекту Модель XL, в якому дівчата проходили останні чотири передфінальні випробування.

Під час першого випробування учасниці взяли участь у фотосесії «ню», щоб отримати головний приз конкурсу – стати обличчям лінійки парфумів української співачки Наталки Карпи. Фотозйомка для реклами виявилась не такою вже й простою. Моделі повинні були повністю оголитись перед Карпою, Таном та французьким фотохудожником Дані Олів'є.

Учасниця з Волині Катерина Ващук першою вийшла на зйомку та зняла халат перед об'єктивом камери, але вирішила повністю не роздягатись.

Хоч вона і була спочатку закомплексованою, а потім стала впевненішою і думала, що чудово позувала, Андре Тан залишився незадоволений її позуванням.

Дівчина пожартувала, що її хлопець поставить ці фото на заставку у своєму телефоні і буде нею пишатися.

У наступному випробуванні учасниці мали подолати свої найбільші страхи - жаба, хамелеон, змія та павук-птахоїд. У підсумку проект довелося покинути Катерині Ващук із міста Ковеля. Вона, за оцінкою судді Богдана Юсипчука, справилась найгірше.

Ближче до головного призу опинились: Ганна Логвінова, Наталя Петрик та Ірина Стішок. Ці дівчата і надалі змагатимуться за перемогу у проекті, фотосесію в Парижі і обкладинку українського глянцевого журналу Elle.

Джерело - Таблоїд Волині


#МодельХL

Коментарі

Читайте також

За крок до фіналу: ковельчанка продовжує боротьбу за головний приз у шоу «Модель XL»

За крок до фіналу: ковельчанка продовжує боротьбу за головний приз у шоу «Модель XL»
Новий випуск програми сьогодні о 21:45. На переможницю чекає фотосесія в Парижі, вона стане обличчям нової колекції Андре Тана, її фото прикрасить обкладинку глянцевого журналу Elle.