Чергову гуманітарну допомогу отримали медзаклади Ковеля

Ковельське МТМО співпрацює з багатьма благодійними та громадськими організаціями, чия безкорислива допомога є вкрай важливою як для працівників медичних закладів, так і для пацієнтів. Серед них - Волинський обласний благодійний фонд «Карітас-Волинь», який сприяє оновленню матеріально-технічної бази медичних закладів за підтримки благодійників з Німеччини.

Цього разу Ковельське МТМО отримало від фонду матраци, милиці, крісла-туалети, кухонне приладдя, постільну білизну, рушники та інше.

"Щиро дякуємо Волинському обласному благодійному фонду «Карітас-Волинь» та його керівнику Кметю Володимиру Богдановичу за надання гуманітарної допомоги лікувальним закладам Ковельського МТМО. Сподіваємося на подальшу нашу плідну співпрацю," - йдеться у дописі на сторінці Ковельського МТМО у Фейсбук.

Довідково:
"Карітас-Волинь" розпочав свою діяльність в лютому 2010 року. Метою фонду є забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності та віросповідання. Діяльність благодійного фонду спрямована на наступні послуги: роздачу гуманітарної допомоги, створення благодійних їдалень, соціальних центрів для дітей, надання адресної допомоги потребуючим.


#КовельськеМТМО #Благодійність

Читайте також

Пацієнти, які не укладуть декларацію з лікарем, самі платитимуть за медпослуги, - прес-служба МОЗ України

Пацієнти, які не укладуть декларацію з лікарем, самі платитимуть за медпослуги, - прес-служба МОЗ України
З 2020 року, коли медична реформа повністю запрацює, лікар не зобов'язаний надавати послуги первинної медичної допомоги людині, яка відмовляється підписувати декларацію.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.