Чергову гуманітарну допомогу отримали медзаклади Ковеля

Ковельське МТМО співпрацює з багатьма благодійними та громадськими організаціями, чия безкорислива допомога є вкрай важливою як для працівників медичних закладів, так і для пацієнтів. Серед них - Волинський обласний благодійний фонд «Карітас-Волинь», який сприяє оновленню матеріально-технічної бази медичних закладів за підтримки благодійників з Німеччини.

Цього разу Ковельське МТМО отримало від фонду матраци, милиці, крісла-туалети, кухонне приладдя, постільну білизну, рушники та інше.

"Щиро дякуємо Волинському обласному благодійному фонду «Карітас-Волинь» та його керівнику Кметю Володимиру Богдановичу за надання гуманітарної допомоги лікувальним закладам Ковельського МТМО. Сподіваємося на подальшу нашу плідну співпрацю," - йдеться у дописі на сторінці Ковельського МТМО у Фейсбук.

Довідково:
"Карітас-Волинь" розпочав свою діяльність в лютому 2010 року. Метою фонду є забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності та віросповідання. Діяльність благодійного фонду спрямована на наступні послуги: роздачу гуманітарної допомоги, створення благодійних їдалень, соціальних центрів для дітей, надання адресної допомоги потребуючим.


#КовельськеМТМО #Благодійність

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Пацієнти, які не укладуть декларацію з лікарем, самі платитимуть за медпослуги, - прес-служба МОЗ України

Пацієнти, які не укладуть декларацію з лікарем, самі платитимуть за медпослуги, - прес-служба МОЗ України
З 2020 року, коли медична реформа повністю запрацює, лікар не зобов'язаний надавати послуги первинної медичної допомоги людині, яка відмовляється підписувати декларацію.