Ковельська центральна районна бібліотека приєдналася до мережі пунктів європейської інформації

Днями розпочав свою роботу для користувачів книгозбірні Пункт європейської інформації при Ковельській центральній бібліотеці (за адресою: вул. Степана Бандери, 2).

Відтепер у Ковельській центральній районній бібліотеці можна дізнатись більше про діяльність інституцій ЄС, можливості здобуття європейської освіти чи пошуку роботи за кордоном, волонтерство, мовні курси, медіаресурси, різноманітні подорожі, програми та гранти тощо. Серед важливих передумов підтримки нашими громадянами курсу євроінтеграції важливу роль відіграє їхня поінформованість.

Ковельський Пункт європейської інформації долучився до Мережі Пунктів ЄІ, створених за проектом Українська бібліотечна асоціація та завдяки програмі Європейського Союзу «Еразмус+ (Жан Моне)» за методичної підтримки такого ж Пункту ЄІ створеного у 2016 році при Волинській обласній бібліотеці для юнацтва.#Бібліотека #Проекти #ЄвропейськийСоюз #ЄС

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Письменник Макс Кідрук презентував ковельчанам свою нову книгу «Де немає Бога»

Письменник Макс Кідрук презентував ковельчанам свою нову книгу «Де немає Бога»
У ній йдеться про людей, котрі вижили в авіакатастрофі, опинившись в одному з найнедоступніших місць планети. Цей роман – спроба збагнути, чи залишиться у них те, що втримує від перетворення на звірів у місці, де не діє мораль, де немає Бога.