Чергову акцію із зариблення провели у Ковелі

Чергову акцію із зариблення провели у Ковелі на підставі біологічного обґрунтування, розробленого науковцями Східноєвропейського національного університету, - повідомили у Держрибагентстві.

Так, водойма поповнилась 359 кг. рослиноїдних видів риб. Зокрема, 900 особин коропа (261,1 кг.) та 185 голів білого амура (98 кг.). Риба має покращити екологічний стан річки. Такі види лускатих були обрані не випадково. Адже вони рослиноїдні, а тому виконують функцію біологічних меліораторів водойми.

На проведення цієї екологічної акції з фонду охорони навколишнього середовища обласного бюджету виділили 20 тисяч гривень. Головне завдання тепер – захистити зарибок від браконьєрів. Фахівці слідкуватимуть за дотриманням правил рибальства на річці. Проте допомога громадськості у цій справі також надзвичайно важлива.

На заході були присутні представники Волинського рибоохоронного патруля, Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства, Ковельської міської ради, Держекоінспекції у Волинській області, громадськості та ЗМІ.

Довідково:

Останнє зариблення Ковельського водосховища відбулось другого травня 2018 року. До водного об’єкта випустили 729 екз. білого амура та 1 745 екз. коропа. Загальна вага випущеного зарибку склала 729,5 кг.

Фахівці запевняють, що за рік риба виросте і розмножиться, а поки що просять утриматися від її вилову.


#Зариблення #Турія

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також