Наприкінці жовтня колишній ковельчанин, дворазовий чемпіон світу з бодібілдингу Андрій Хомицький започаткував благодійну акцію #прокинься на підтримку хворих дітей. Спортсмен каже, що до нього досить часто звкртаються з проханнями про допомогу на лікування. Здебільшого її потребують діти. Допомогти кожному він не в змозі. Та об'єдавши зусилля небайдужих людей, зібрати кошти значно легше.

Тому Андрій та його команда Khomytskyi Pro з цією метою проводять безкоштовні тренування у багатьох містах України або онлайн-трансляції для тих, у чиїх населених пунктах ще немає команди тренерів. Єдиною умовою участі у заняттях є перерахунок будь-якої суми коштів на лікування. Тренери команди зустрічаються особисто з дітьми та їх батьками. А тоді вказують реквізити для збору коштів у постах на сторінці Khomytskyi Pro у Фейсбук.

Спортсмен переконаний, що неважливо, яка це буде сума, навіть 5 гривень для порятунку життя людини - це уже багато. Тому Андрій Хомицький звертається до небайдужих людей підтримати акцію та робити репости у соцмережах, аби разом допомагати дітям.

Першою у списку започаткованої благодійної акції була 5-річна Ліза Поліщук, для якої за три дні назбирали 291 тисячу гривень і вона отримала змогу лікуватися у Білорусі.

"Мы продолжаем акцию #прокинься . Этому 12-ти летнему мальчику необходима помощь. @savjuk_pro (Наталья - тренер команды @khomytskyi_pro) лично познакомилась с Вадимом, диагноз которого - мышечная дистрофия Дюшена. Вадим тяжело болен с детства, но болезнь спрогрессировала и он теперь не может ходить. Эта болезнь не лечиться, но к счастью врачи с Варшавы сообщили, что Translarna (Ataluren-действующее вещество) помогут Вадиму снова встать на ноги. Препарат можно купить заграницей от 4000 евро/месяц - пожизненно", - йдеться у черговому проханні про допомогу.

Тел. мамы: 0992912669 Мучак Наталья Николаевна
Реквизиты 5168757370858567 Мучак Н.Н.

Детальніше про акцію можна дізнатися на сторінці Khomytskyi Pro у Фейсбук.

****
Чергове тренування #прокинься , до якого може приєднатися кожен бажаючий, зробивши благодійний внесок на підтримку Вадима, відбудеться завтра, 3 листопада, у Ковелі з тренером Володимиром Сидоруком (Vova Sydoruk @sydoruk_pro). Початок о 8.00 біля веслувальної школи.


#прокинься #АндрійХомицький #Спорт #Благодійність