КовельРost вітає відомого ковельського фотографа Олександра Фомука з днем народження

3 листопада відзначає день народження відомий ковельський фотограф Олександр Фомук. Уже багато років він займається цим досить популярним видом мистецтва, показуючи ковельчанам красу рідного міста, чудові пейзажі, архітектуру та історичні місця тих країн світу, якими подорожує.

Майстерність фотографа у тому, що він уміє розгледіти дрібниці, непомітні простому обивателю, він допомагає побачити те, що приховано від нашого погляду, цікаві моменти та незвичні образи.

Олександр Фомук був учсаником виставок та переможцем фотоконкурсів, які проводились у нашому місті. Його світлини захоплюють та зачаровують. Він бачить життя навколо у яскравих кольорах, в природі - мінливість та неповторність, в обличчях людей - мудрість років та безтурботну юність.

Його фото часто можна побачити у дописах нашого видання. КовельРost вітає Олександра Фомука з днем народження!

Бажаємо натхнення, нових цікавих задумів та їх втілення, здоров'я, щастя, кохання, родинної злагоди та успіхів в усьому. Нехай неповторні миті життя, побачені через об'єктив фотоапарата, створюють гарний настрій, а творчіть надихає молодих і талановитих людей на нові звершення.

Пропонуємо увазі читачів лише незначну частинку творчого доробку фотомайстра. Більше фото - на сторінці Олександра Фомука у Фейсбук (Alexandr Fomuk)
#ОлександрФомук #ДеньНародження

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також