Ковель та Ковельський район мають одні з найвищих показників захворюваності на грип та ГРВІ

За оперативними даними захворюваність грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями (далі ГРВІ) на Волині утримується на рівні сезонної, відповідає середньому показнику для даної пори року. Повідомляє Волинський обласний лабораторний центр.

З початку епідемічного сезону перехворіло ГРВІ понад 20 тис. осіб, що знаходиться на рівні минулого року. За останній тиждень в області на ГРВІ захворіло близько 5 тисяч осіб, це на рівні попереднього тижня. На сьогодні показник захворюваності нижчий від розрахункового епідемічного порогу на 27%. Перевищення епідемічного порогу не зафіксовано в жодному з районів та міст області.

Найвищі показники захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано в місті Луцьку, Ковельському, Камінь-Каширському, Турійському районах, найнижчий – у Ратнівському, Любомльському, Іваничівському районах. Із числа хворих, діти до 17 років становили майже 69%. Збільшилась кількість госпіталізованих з діагнозом «ГРВІ» до 115, проти 107 хворих минулого тижня, із них 82% діти.

З початку епідсезону вакциновано проти грипу в області 149 осіб з груп ризику.

За даними вірусологічної лабораторії обласного лабораторного центру віруси грипу з початку епідемічного сезону від хворих не виділялися.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: