«Шлюб за добу»: скільки ковельчан цьогоріч побралися по-новому

На Волині за 10 місяців 2018 року 719 пар узаконили свої стосунки в рамках проекту «Шлюб за добу». Від початку дії проекту зареєстрували шлюб 1 113 пар.

"Наречені Волинського краю успішно користуються пілотним проектом Міністерства юстиції України «Шлюб за добу». Адже він дає змогу молодятам обрати найзручнішу для них дату, час та місце реєстрації шлюбу", - каже начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Антон Кустик.


За словами заступника начальника Ковельського центру надання адміністративних послуг Ірини Шайнюк, у Ковелі впродовж цього року послугою «Шлюб за добу» скористалися 125 пар молодят, у жовтні - 12.

Нагадаємо, що Ковель є одним із міст Волині, де впроваджується пілотний проект «Шлюб за добу». Перша реєстрація відбулася 30 листопада 2017 року.

Тож, якщо закохані пари мають бажання одружитися якнайшвидше, вони можуть офіційно зареєструвати свої стосунки в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу». Для цього потрібно звернутися до центру надання адміністративних послуг, який знаходиться у Ковелі за адресою: вул. Незалежності, 73. Заповнити заявку на проведення державної реєстрації шлюбу і скласти договір про надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу.


#ШлюбЗаДобу #ЦНАП

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також