Нещодавно члени громадської організації "Асоціація осіб з інвалідністю "Добродія в дії" зібрались дружною компанією та поїхали на екскурсію у Львів. Поїздка обіцяла бути дуже цікавою. Екскурсовод пані Лідія розповідала про цікаві сторінки історії нашого краю. А вже у Львові нас зустрів екскурсовод пан Мар'ян, який продовжив екскурсію по місту.

Львівський оперний театр, площа Ринок і багато іншого ми побачили. Далі відбулася ще одна подія, на яку ми чекали давно, — виступ Ніка Вуйчича. І ось наша мрія здійснилася. На Арені "Львів" виступив мотиваційний спікер Нік Вуйчич, який уже вшосте приїхав до України, але вперше — до Львова з програмою "Життя без обмежень".

Нік Вуйчич — християнський проповідник та мотиваційний тренер. Від народження живе без рук та ніг. Вперше завітав в Україну у липні 2008 року до Тернополя. У вересні 2017 року в Києві брав участь у відзначенні Дня подяки і 500-річчя Реформації. З 2010 року одружений з Канае Міяхарі. Пара виховує 4-х дітей.

"Я був в багатьох країнах світу. Але рідко буває таке, що в країну я повертаюсь кожні 6 місяців. Але Україна — одна з таких. Я вірю у ваше майбутнє, особливо в майбутнє молодих людей. Для мене віра, сім'я і друзі були завжди важливими. Мої батьки знають, що Бог ніколи не робить помилок. Те, що було використане на погане, може бути використане на добро. Віра — це вірити в те, що ти не бачиш", — сказав під час виступу Нік Вуйчич.

Усім присутнім спікер порадив бути рушіями змін, мріяти та робити добро, не боятися впасти на шляху до успіху.

Цей день ми запам'ятаємо надовго. Хотілось би, щоб таких моментів в нас було побільше. Ми були, ми є, ми будемо такі, як усі.

Дякуємо за сприяння і допомогу в організації поїздки депутатам Ковельської районної ради, головному лікарю МТМО Олегу Самчуку, супроводжуючому лікарю Юлії Гричишин, туристичній фірмі Ірини Мороз, екскурсоводу Лідії Мелянчук та водієві Олександру.


Ольга Яренчук, прес-секретар громадської організації
"АСОЦІАЦІЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ "ДОБРОДІЯ В ДІЇ"

Джерело - Вісті Ковельщини