Зимові свята - це приємні турботи у пошуках подарунків. Чудові пропозиції для ковельчан має «Комплімент-Букет»

Наближаються зимові свята. Кожен з нас порине у приємні турботи у пошуках подарунків для рідних та друзів. Чудові пропозиції для вас має бутік «Комплімент-Букет», що знаходиться у Ковелі, на бульварі Лесі Українки, 18. Торговий дім «Бульвар» (2 поверх).

Окрім креативних букетів з фруктів, квітів, солодощів та інших складників за вашим побажанням, тут вам запропонують широкий асортимент подарункової продукції, прикрас та декору для оселі.

Є листівки ручної роботи, у які ви зможете вписати свої побажання близькій людині, чи залишити особливий (фінансовий) сюрприз в оригінальному конвертику.

Ви можете придбати подарунок чи іншу корисну річ, яку бажаєте подарувати комусь на свято, в іншому магазині. Та щоб ви не обрали, аби справити незабутнє враження, оригінальним має бути й саме пакування. Із цим найкраще впораються саме тут - у «Комплімент-Букет».

Ваш подарунок буде виглядати ідеальним, та створить атмосферу свята у домі. Бо все, що можна уявити - реально. Сучасні та креативні тематичні букети зі свіжих овочів, фруктів, солодощів та інших смаколиків.

Подарунки до Новорічних та Різдвяних свят, святого Миколая, для дітей та дорослих, для коханих, друзів та колег, в день народження чи до професійного свята, молодій матусі з новонародженим чи улюбленій бабусі до ювілею: цікаве оформлення подарунка будь-якого формату прийдеться до вподоби найвибагливішим замовникам та щасливим отримувачам. Усі фарби життя - у «Комплімент-Букет».

Переглянути пропозиції від магазину «Комплімент-Букет» ви можете на сторінці у Фейсбук https://www.facebook.com/compliment.bouquetkovel та Інстаграм https://www.instagram.com/compliment_bouquet/

Адреса: м. Ковель, бульвар Лесі Українки, 18 ТД «Бульвар» (2 поверх).
Тел: 067-808-48-44
095-841-39-63#КомпліментБукет

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також