8 листопада 2018 року в Ковельському медичного коледжі відбувся конкурс краси, юності та таланту "Міс коледжу – 2018". Вісім чарівних і творчих студенток різних груп боролися за право носити корону королеви краси. Про це розповідають на сайті Ковельського медичного коледжу у Фейсбук.

Красуні в першому конкурсі "Візитівка" підготували відеоролики та презентації, де креативно себе представили. В наступному конкурсі глядачі побачили таланти конкурсанток. Кожна продемонструвала світ своїх захоплень, виявивши максимум творчості та індивідуальності. Надзвичайно цікаво пройшов конкурс "Знавців української мови", приурочений до Дня української мови та писемності.

По-особливому пройшов конкурс "Сукня з підручних матеріалів" або "Антимода". Учасниці продемонстрували оригінальні сукні , які власноруч виготовили з підручних матеріалів. І вже в заключному дефіле "Молодіжний подіум", або "Леді на балу" учасниці вийшли на сцену у вишуканих вечірніх сукнях. Перед глядачами були справжні леді – красиві, жіночні, граційні, талановиті… Дівчата переконали – кожна з них гідна почесного звання королеви.

Після тривалої і складної боротьби за звання найпрекраснішої дівчини коледжу члени журі визначилися із номінаціями конкурсу Лісневич Олександра – "Міс Глядацьких симпатій" І фельдшери група "А", Повх Юлія – "Міс Оригінальність" група І медсестри, Рошук Дарина – "Міс Ерудиція" І фельдшери група "Б", Дармофал Наталія – "Міс Посмішка" І фармацевти, Патраш Аліна – "Міс Артистичність" група І медсестри, Побережна Анна - "Міс Грація" І фельдшери група "А", Фіцколінець Ярина – "Міс Ніжність" І фельдшери група "Б", Авдійчук Оксана – "Віце-Міс коледжу" І фармацевти, Лісневич Олександра – "Міс коледжу 2018" І фельдшери група "А".

Сподіваємось, що наступного року наш конкурс збереже свою особливість і буде таким же незабутнім і яскравим.