У Ковелі відкориговано тарифи на тепло та гарячу воду

На позачерговому засіданні виконавчого комітету встановлені нові тарифи на теплову енергію та на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води шляхом коригування для потреб населення та релігійних організацій. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Міський голова Олег Кіндер попросив аргументувати це рішення представників ПТМ «Ковельтепло».

Як зазначила заступник директора, начальник планово-економічного відділу Тетяна Яковук перегляд тарифів відбувався шляхом коригування за окремими статтями витрат з причин, які не залежать від підприємства. Серед обгрунтувань зміни вартості послуг вона назвала зростання ціни на газ з 1 листопада на 22,8% для населення та у 2,2 рази для релігійних організацій, а також збільшення розміру мінімальної заробітної плати і прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 1 січня 2018 року.

Вартість послуг на опалення зросте для населення на 18,9 відсотка, для релігійних організацій — на 57,5 відсотка; з централізованого постачання гарячої води — на 18,7 відсотка для населення (релігійні організації цією послугою не користуються).

Для даних категорій споживачів тарифи становитимуть: опалення - 1868,34 грн./Гкал; централізоване постачання гарячої води – 101,36 грн./ куб.м.

Централізоване опалення за квадратний метр нині у Ковелі коштує 33,23 гривні, а зросте до 39,49 гривні; централізоване постачання гарячої води за метр кубічний коштує 85,42 гривні, а зросте до 101,36 гривні.

Міський голова наголосив, що у Ковелі тарифи є середніми по Україні. На сьогодні “Ковельтепло” не враховує ріст ціни на паливно-мастильні матеріали та ряд інших чинників, бо це призвело б до ще більшого підняття цін.

Зрозуміло, що людям і так важко витримувати таке навантаження. Тому у структурі тарифу для потреб населення закладено нульовий рівень рентабельності підприємства і з міського бюджету будуть виділятись кошти на поповнення статутного фонду “Ковельтепло”.

Нові тарифи будуть введені в дію з 1 грудня 2018 року.


#Ковельтепло

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також