1. Головна
  2. Новини
  3. Родина Медінцевих з Ковеля дякує усім, хто допомагає з коштами на лікування

Родина Медінцевих з Ковеля дякує усім, хто допомагає з коштами на лікування

Родина Медінцевих з Ковеля дякує усім, хто допоміг з коштами на лікування. Про це вони написали у соцмережі Фейсбук. Як ми повідомляли раніше, 30-річний ковельчанин - Іван Медінцев, хворий на рак. Під час проходження військової служби, в 2016 році в нього діагностували рак лімфатичної системи. Він отримав 6 курсів хіміотерапії і пройшов променеву терапію. Але зараз стався рецидив - хвороба перейшла в 4-у стадію. Для лікування необхідно пройти кілька курсів хіміотерапії та зробити трансплантацію кісткового мозку. Орієнтовна вартість лікування складає $70 000.

"Друзі! Важко підібрати слова вдячності за підтримку, яку Ви надаєте нашій сім‘ї, за все, що допомагає нам бути сильними у цьому нелегкому випробовуванні. Найближчим часом ми будемо розпочинати курси хіміотерапії, які передуватимуть трансплантації.
Ці курси проводитимуться в Україні, що дещо скоротить витрати без шкоди якості. Подальші дії будуть залежати від перебігу цих процедур. Ми набираємось сил та настроєні рішуче! Дякуємо за те, що ви з нами!", - пишуть рідні.

Та нагадують реквізити для тих, хто може допомогти родині зібрати кошти.

Реквізити:
Приватбанк
4731 2191 0556 7642
Медінцев Іван Іванович

#ІванМедінцев #Благодійність

Коментарі

Читайте також

Молодій сім'ї з Ковеля дуже потрібна допомога

Молодій сім'ї з Ковеля дуже потрібна допомога
У 30-річного ковельчанина - Івана Медінцева, діагностували рак. Необхідна трансплантація кісткового мозку. Родина, у якій росте 4-річний син, звертається до небайдужих людей, допомогти зібрати кошти, аби врятувати життя чоловіку та батьку.