У Ковелі відбувся тематичний захід з нагоди Дня Гідності та Свободи. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Представники міської та районної влади, установ, організацій, духовенство, учасники АТО, ліцеїсти, учнівська молодь прийшли до пам’ятника борцям за волю України.
Ковельчани зібралися тут, аби віддати данину пам’яті і шани нашим співвітчизникам, які восени 2004 року і в листопаді 2013 – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Аби нагадати події, що стали історією, ведуча Наталія Гончар зробила екскурс в минуле. Зокрема, зазначивши, 5 років тому на головному Майдані країни розпочались національно-патріотичні акції, які поширились усією Україною.

На жаль, шанс на зміни дістався нам дорогою ціною. Після Революції Гідності і до цих пір на території нашої держави немає спокою, тривають військові дії на Сході.


Останні роки нас переконали, наскільки важко і водночас важливо зберегти недоторканість і територіальну цілісність країни.

Пам’ять про загиблих патріотів – захисників України вшанували хвилиною мовчання, а панахиду відслужив міський декан УПЦ КП протоієрей Василь Мичко з духовенством.

Поетичне слово та пісня у виконанні юних ковельчан нікого не залишили байдужими, адже вони всім серцем закликали до миру і порозуміння у рідній країні.

Цього осіннього прохолодного дня присутніх зігрівали спільні бажання у краще майбутнє, спільна молитва, Гімн нашої держави.

“Нас сколихнув і об’єднав Майдан. І саме ці події розбудили те, що дрімало всередині кожного. Гідність, відданість та патріотизм сьогодні засяяли новими гранями, стали своєрідним поштовхом для глибокого переосмислення суті людського буття”, - такими словами ведуча завершила зібрання у Ковелі, приурочене Дню Гідності та Свободи.

Учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам’ятника борцям за волю України.