Вихованці міських закладів освіти взяли участь в обласній спартакіаді «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Змагання відбулися у Луцьку, в спортивно-оздоровчому центрі «Адреналін сіті». Продемонструвати свої вміння виявили бажання школярі з усіх районів Волині. Ковель представляли вихованці Заслуженого тренера України Валерія Дружиновича: Максим Гелюта (учень 10-го класу вечірньої школи), Богдан Ящук (учень 6-го класу ЗОШ №10) та Іван Купрійчук (учень 8-го класу ЗОШ №8).

Супруводжучим команди було призначено інструктора з фізкультури ДНЗ (ясла-садок) № 11 Олену Бондаренко. У підсумку Богдан Ящук став переможцем турніру з шахів, обігравши суперників у всіх партіях.

Максим Гелюта двічі піднімався на п’єдестал пошани. Він зайняв перше місце у змаганнях з бадмінтону та друге - з настільного тенісу.

Іван Купрійчук теж не залишився без медалі. Він здобув "срібло" з бадмінтону.
Загалом ковельська команда у складі трьох учасників виборола дві золоті та дві срібні нагороди.

Із впевненістю можна сказати, що подібні змагання допомагають долучити дітей з обмеженими фізичними можливостями до занять спортом. Вони дають їм змогу почуватися повноцінними членами суспільства.