На станції Ковель будують огорожу довжиною у 340 метрів, аби громадяни не ходили через колії

У рамках реалізації галузевої програми, скерованої на підвищення рівня безпеки та профілактики невиробничого травматизму на об’єктах інфраструктури, на станції Ковель регіональної філії «Львівська залізниця» триває спорудження огорожі для запобігання переходу громадян через колії у несанкціонованих місцях. Повідомляють у прес-центрі Львівської залізниці.

Після спорудження бетонний паркан загальною довжиною 340 метрів відмежує станційні колії від стороннього доступу на ділянці від шляхопроводу до залізничного переїзду. В такий спосіб залізничники позбавлять порушників можливості переходити залізничний шлях у заборонених місцях, наражаючи на небезпеку власне життя.

Нині залізничні будівельники вже змонтували понад половину бетонної конструкції (встановлено 50 із 85-ти плит 4-метрової довжини), завершити роботи зі спорудження огорожі на станції Ковель планують до кінця цього року.

Варто зауважити, що практично всі випадки невиробничого травматизму на території залізниці трапляються через порушення громадянами правил безпеки на транспорті. За статистикою, найчастіше до біди призводять спроби порушників перейти через залізничні колії у невстановлених місцях, а також ходіння по коліях.#Укрзалізниця

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.