Смертельну стрілянину в Ковелі влаштував пастор церкви. Деталі - у сюжеті НТН. ВІДЕО

Родинна трагедія в Ковелі сколихнула усю Волинь. До будинку, де мешкала сім'я, увійшов озброєний карабіном чоловік і холоднокровно вбив двох чоловіків. Ймовірно, що після пострілів вбивця добивав своїх жертв, а потім наклав на себе руки. Про це йдеться у сюжеті програми "Свідок" на каналі НТН.

Кривава бійня трапилась у сім'ї вірмен. Сусіди кажуть, що це порядні люди, однак після приходу майбутнього свата все змінилось. Гість витяг зброю і почав розстрілювати родину.

У поліції ймовірним мотивом моторошного вбивства називають повернення боргів між чоловіками. Зі слів правоохоронців, вбивця планував розправу, адже до будинку прийшов із зареєстрованою зброєю – мисливським карабіном. На місці події знайшли 10 гільз.

Під час стрілянини у кімнаті був ще один чоловік, який був поранений і наразі перебуває у лікарні. Однак спілкуватись із журналістами він відмовився.

Друзі нареченого не на камеру розповіли, що вбивця був пастором однієї з протестантських церков.

Слідство у цій справі лише розпочалося. Що насправді стало причиною трагедії - встановлюють.
#Вбивство #Безпека

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.