Про чергове засідання спостережної комісії міської ради пише офіційний сайт міськради.

Розглянули кілька питань порядку денного. Вони стосувалися проведення індивідуально-профілактичних робіт з особами, які перебувають на обліку Ковельського міжрайонного відділу «Центр пробації», відпрацювання громадських робіт особами, засудженими до покарання не пов’язаного з позбавленням волі, соціального захисту населення, проведення заходів до новорічно-різдвяних свят в Ковельській виховній колонії.

Начальник Ковельського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області Ірина Смоляр повідомила, що на обліку перебуває 155 осіб. З них: 6 - позбавлених права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, 6 - засуджених до покарання у вигляді громадських робіт, 1 – виправні роботи, 131 - звільнених від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком, 8 - штраф.

Працівники Ковельського міськрайонного відділу з питань пробації проводять повчальні заходи, тренінги, слайд-презентації, ток-шоу, бізнес-класи, індивідуальні бесіди.

Цьогоріч до виконання було прийнято 11 вироків про відпрацювання громадських робіт. До адміністративної відповідальності притягнено 26 ковельчан.

Щодо проведення заходів до Новорічно-різдвяних свят в Ковельській виховній колонії заслухали заступника начальника установи Юрія Філаретова. Він повідомив, що вихованці готують виставу. Крім цього, до свята Миколая планують святкову програму з залученням творчих колективів міста.

Голова спостережної комісії Віра Федосюк дала доручення членам комісії долучитись до проведення заходів у виховній колонії та допомогти організувати для вихованців святковий «солодкий» стіл.


Жанна Вельма, секретар комісії