Пункт обігріву у Ковелі діятиме у приміщенні Товариства Червоного Хреста

У зв'язку з погіршенням погодних умов на території Волинської області діятиме 30 стаціонарних пунктів обігріву. Окрім того, додатково можливе залучення трьох мобільних пунктів обігріву управління ДСНС, що вивозяться на автомобілях підвищеної прохідності.

Як повідомив начальник відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки міськвиконкому Юрій Дідковський, у Ковелі традиційно пункт обігріву облаштовано у приміщенні Ковельської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України за адресою: вулиця Грушевського, 12. Також тут можна отримати невідкладну медичну допомогу і теплий одяг.

Пункт обігріву працюватиме допоки триматимуться низькі показники температури повітря.

На Ковельщині діятимуть ще два пункти обігріву: У смт Голоби (приміщення Голобської бібліотеки, вул. Шевченка,20) та смт Люблинець (приміщення Люблинецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини, вул. Незалежності,7).


#Рятувальники #ЮрійДідковський #ЧервонийХрест

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Цьогоріч у Ковелі та Ковельському районі виникло 110 пожеж, з них 18 - при експлуатації або влаштуванні пічного опалення

Цьогоріч у Ковелі та Ковельському районі виникло 110 пожеж, з них 18 - при експлуатації або влаштуванні пічного опалення
Про дотримання правил пожежної безпеки у побуті, особливо при використанні опалювальних приладів, нагадує Ковельський МРВ УДСНС України у Волинській області.