Чимало добрих справ зробили ковельчани до Дня святого Миколая для дітей непростої долі

До свята Миколая міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з пересічними ковельчанами, підприємцями, школярами, прихожанами храмів, представниками різних установ міста зробили чимало добрих справ для дітей непростої долі, які потребують уваги і опіки дорослих. Про це керівник Центру Інна Третяк розповіла на сторінці у соцмережі Фейсбук.

Добру справу до Дня святого Миколая для двох дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування зробили й власники магазину «Сота». Різноманітні смаколики здорового харчування будуть тепер на столі і у цих юних ковельчан.

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за сприянням та допомоги парафіян і духовенства Церкви блаженного Миколая Чарнецького УГКЦ в Ковелі провели чудову благодійну акцію: «Радість у кожен дім».

Сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах, були зібрані та розвезені по домівках чималі пакунки продуктових наборів, з усім необхідним для смачної вечері. Юні парафіяни спільно зі своїми наставниками зуміли не тільки задовольнити потреби сім’ї , а потішити малечу.

Міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з начальником служби у справах дітей Жанною Вельмою та інспектором ювенальної превенції Тетяною Козій завітали до сімей, у яких виховуються діти з обмеженими фізичними можливостями.

Дівчатка та хлопчики отримали не тільки солодощі, а й найрізноманітніші подарунки від учнів навчально-виховного комплексу №13 міста Ковеля. Вихованці освітнього закладу провели благодійну акцію, аби зібрати речі для своїх однолітків, що мають вади зі здоров'ям, і таким чином підтримати їх, подарувавши свою любов та увагу. Кожна дитина, до якої завітали неочікувані гості, радісно усміхалася.

Міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щиро дякує ковельчанам та підприємцям, організаціям, громадам які долучаються до привітань та допомагають охопити більше діток та сімей, які потребують нашої з вами уваги! Свято Миколая, це не тільки смачні смаколики та дарунки - це можливість поділитися з ближнім своїм теплом та позитивною енергією.

Батьки діток також дякують за допомогу, адже у такий скрутний для них час - це суттєва підтримка.

А так виглядав один з кабінетів центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді напередодні свята. Він поступово перетворився на маленьку «фабрику подарунків». Свято триває, тож — долучайтеся!


#ДеньСвятогоМиколая

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також