У Ковелі відбувся Всеукраїнський турнір з футболу до Дня святого Миколая ФОТО

Впродовж трьох днів в спортивному залі ДЮСШ ім. Євгена Кондратовича відбувався Всеукраїнський турнір з футболу до Дня Святого Миколая серед дітей 2010 та 2011 років народження.

Зробити невеличке свято для своїх вихованців, а також запросити друзів з різних куточків України – ось головна мета організатора спортивного заходу – Футбольного Центру «Ковель-Волинь». Про турнір розповідають на сторінці клубу у Фейсбук.

За результатами трьох ігрових днів перемогу здобула команда ДЮСШ «Сокаль». На другому місці фінішували вихованці ФК «Шахтар» (Нововолинськ). На третьому – ФК «Універсал» (Луцьк).

Але, окрім спортивної сторони змагань, варто відзначити особливі, неповторні емоції, котрі у наближенні Новорічних та Різдвяних свят були не менш важливими, ніж сама гра та її результати.

По завершенні турніру команди-переможці були відзначені кубками, усі дітки - дипломами та солодкими подарунками від партенара заходу - "Чисто Шоп".

Від партнерів турніру – Ukrainian Soccer Skills (організатори дитячих футбольних таборів в Україні) кожен учасник отримав -10% знижки на участь у найближчих літніх таборах.

Колектив ФЦ «Ковель-Волинь» щиро дякує командам, які приєдналися до участі в турнірі, батькам за підтримку та віру у своїх чемпіонів!#ФЦКовельВолинь #Футбол

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також