Талановитих та обдарованих юних ковельчан запрошують взяти участь у конкурсі - Всеукраїнська премія «Диво-Дитина»

У травні 2019 року Всеукраїнська премія «Диво-Дитина» 11-ий рік поспіль буде нагороджувати найталановитіших дітей України. Тож до участі запрошують юних волинян віком від 4-х до 13 років (включно), які мають досягнення або відкриття у науко-технічній сфері, переможці та призери обласних республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам'ять, володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики та ін.

Основна мета Премії – пошук, відбір, вшанування та нагородження грошовими преміями найталановитіших та найобдарованіших дітей країни. Між іншим, кожного року в конкурсі беруть близько 3 тисяч талановитих та обдарованих дітей з усіх областей України.

Як здобути Всеукраїнську премію «Диво-Дитина»?

Якщо Ви володієте вищенаведенними здібностями та бажаєте здобути Всеукраїнську премію «Диво-Дитина» Вам необхідно:

- заповнити анкету учасника;

- додати до анкети документи, що підтверджують досягнення учасника (копії дипломів, нагород, грамот, аудіо/відео записів та ін.);

- додати копію свідоцтва про народження.

Всі ці документи слід відправити за адресою: ТОВ «Премія «Диво-Дитина» 03186, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5-б, оф. 712.

Номінації Премії

1) Найрозумніша дитина - діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти;

2) Найспортивніша дитина - діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3) Найтворча дитина - діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.);

4) Найдивовижніша дитина - діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам'ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.;

5) Найгероїчніша дитина - діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації).

Щорічно Премія «Диво-Дитина» проходить за підтримки Кабінету Міністрів України, Київської міської адміністрації, Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства соціальної політики України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державного комітету телебачення та радіомовлення Ураїни та обласних державних адміністрацій.


Детальніше про умови участі - за посиланням: http://divo-dutuna.com/


#Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Гуманітарний вантаж, який для бійців 14-ї ОМБр збирали ковельчани, доставили на Схід ФОТО

Гуманітарний вантаж, який для бійців 14-ї ОМБр збирали ковельчани, доставили на Схід ФОТО
На заклик міського центру соціальних служб та волонтерів про збір допомоги для військових відгукнулися навчальні заклади Ковеля, благочинний УПЦ КП, ТОВ "Добра кухня" та інші.

«Новорічний подарунок»: у Ковелі підбили підсумки виставки-конкурсу святкових композицій серед школярів

«Новорічний подарунок»: у Ковелі підбили підсумки виставки-конкурсу святкових композицій серед школярів
Представлені доробки учнів виконані на високому художньому рівні. Використано різноманітні форми і методи роботи з новорічно-різдвяною атрибутикою.