629 власників авто на єврономерах розмитнили транспортні засоби на митному посту "Ковель"

З 25 листопада 2018 року в зоні діяльності Волинської митниці ДФС скористалися пільгою на сплату акцизного податку під час випуску у вільний обіг авто з іноземною реєстрацією 3543 громадяни України. Повідомляє медіа-центр Волинської митниці ДФС.

З них 850 автомобілів оформили без виїзду за кордон за деклараціями громадян, які раніше користувались ними у митних режимах «транзит» чи «тимчасове ввезення», а 2693 громадяни України вперше ввезли їх з Європи в режимі «імпорт».

Активно заявляють транспортні засоби до оформлення на митних постах Ковель (всього оформили 629 авто), Ягодин (всього – 401 авто), Володимир-Волинський (131 авто). Проте беззаперечним лідером у структурі Волинської митниці став митний пост Луцьк. В обласному центрі за ці дні випущено у вільний обіг 2382 легкових автомобілі (67 відсотків).

Із загальної кількості випущених у вільний обіг на Волині автомобілів 1860 належать мешканцям регіону, а 1683 – жителям інших областей. А щодо митного поста Луцьк - менше половини з власників цих транспортних засобів (1069 осіб) мають волинську реєстрацію.

Стихійний вибір громадянами органу доходів і зборів, де вони здійснюють митне оформлення свого автомобіля, призводить до надмірного скупчення транспортних засобів в одних митних терміналах за рахунок порожнечі в інших. Це суттєво впливає на час очікування декларантами рішення про випуск, призводить до додаткових витрат за простій авто в терміналах і тимчасове проживання їхніх власників на Волині.

«Як керівник, я перерозподілив наявну штатну чисельність інспекторського складу на користь митного поста Луцьк, - каже начальник Волинської митниці ДФС Євгеній Шелігацький. – Проте кожен повинен зрозуміти: один митний пост Луцьк, навіть якщо орендувати цілий цех в «Модерн-експо», якщо зняти усіх інспекторів з Ягодина і Доманового, якщо розмістити в Луцьку увесь склад митниці – він все одно не зможе забезпечити потреби усієї країни».

Євгеній Шелігацький процитував норму статті 365 Митного Кодексу України: «Дозволено митне оформлення транспортних засобів, що підлягають державній реєстрації, у будь-якому органі доходів і зборів на всій митній території України з пред’явленням їх цьому органу» і закликав автовласників сповна користуватись правами, наданими законом. А отже – обирати той орган доходів і зборів, пред’явлення автомобіля якому є найближчим до оселі, а тому найзручнішим способом митного оформлення.За матеріалами Волинської митниці ДФС


#Митниця

Власники авто на єврономерах блокують роботу 8 пунктів пропуску на західному кордоні

Власники авто на єврономерах блокують роботу 8 пунктів пропуску на західному кордоні
Набули чинності закони про акцизи на легкові автомобілі, а також про посилення контролю над переміщенням і використанням автомобілів на іноземній реєстрації.

Трасу Київ-Ковель-Ягодин перекриють власники «євроблях»

Трасу Київ-Ковель-Ягодин перекриють власники «євроблях»
Акцію планують розпочати 20 листопада безстроково. Вимагатимуть накласти вето на закони 8487 і 8488, відправити їх на доопрацювання та внести правки від ГО "ВО "Євро Авто Сила".

На «Ягодині» облаштують додаткову скануючу систему та вагові комплекси

На «Ягодині» облаштують додаткову скануючу систему та вагові комплекси
Про це 10 жовтня повідомив в.о. начальника Волинської митниці ДФС Євгеній Шелігацький.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: