Відомі у Ковелі фотохудожники Олександр Фомук та Олена Цьомик отримали по дві премії у конкурсі фоторобіт про наше місто

У рамках відзначення 500-річчя надання Ковелю Магдебурзького права у нашому місті проходили конкурси відеороликів та фоторобіт про наше місто. Про лауреатів розповідають на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Сьогодні під час урочистостей з нагоди ювілею у народному домі “Просвіта” відбулась церемонія нагородження лауреатів. Міський голова Олег Кіндер та секретар міської ради Віра Федосюк вручили їм грошові сертифікати і дипломи.

Конкурс фоторобіт проходив у двох номінаціях “Архітекрура та історичні пам’ятки” і “Краєвиди міста”.

Третю премію у першій номінації та сертифікат на тисячу гривень отримала Карина Аручунян. Молода фотохудожниця має свій стиль і манеру. Їй вдалось відомі усі нам будівлі, історичні пам’ятки показати по-своєму — красиво і вишукано.

Лауреатом другої премії у розмірі дві тисячі гривень став Олександр Фомук. На його світлинах Ковель завжди є особливим. Уже багато років його знімки популяризують наше місто, показують його велич і красу. Олександр Васильович уміє зафіксувати ту неповторну мить, яка стає історією.

Лауреатом І премії у розмірі три тисячі гривень визнано Олену Цьомик. Олена Степанівна за фахом художник, тож їй вдається підмітити деталі, невеликі штрихи і професійно передати це на фото. Її світлини надзвичайно романтичні і наповнені змістом. Вони здатні зачарувати і ковельчан, і тих, хто ніколи не був в нашому місті.

У номінації “Краєвиди міста” третю премію журі присудило Арсену Вороб’ю. Юнак бачить прекрасне у дрібничках. І це він показує усім нам, яким особливим є ліхтар на фоні блакитного неба, чи як виграє річка у вечірніній час. Креативні знімки Арсена вирізняються на фоні інших робіт і їх легко відшукати на нашій виставці, яку ви можете оглянути у фойє народного дому “Просвіта”.

Другу премію отримала Олена Цьомик. Першою премією відначено Олександра Фомука.

У конкурсі відеороликів журі вирішило не присуджувати І та ІІ премій. Лауреатом ІІІ премії став Денис Михалевич. Він отримав диплом та сертифікат на дві тисячі гривень. Денис зумів передати у своєму відео, чим Ковель для нього є особливим, своє бачення маленької Батьківщини через об’єктив відеокамери.

Виставку фоторобіт можна оглянути у фойє народного дому “Просвіта”.
#МагдебурзькеПраво #ОлександрФомук #ІсторіяКовеля #Просвіта

22 грудня місцевий аматорський театр на сцені «Просвіти» презентуватиме «Легенду про Ковель»

22 грудня місцевий аматорський театр на сцені «Просвіти» презентуватиме «Легенду про Ковель»
Історична вистава стане частиною заходів, приурочених 500-річчю надання Ковелю Магдебурзького права. Що іще чекає на ковельчан цього дня?

У Ковелі відбулась Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція

У Ковелі відбулась Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція
70 науковців та краєзнавців поділились своїми дослідженнями історичного минулого Ковеля, які вони відшукали в архівах та інших маловідомих широкому загалу джерелах.

У Ковелі зберуться науковці з усієї України. Говоритимуть про невідомі сторінки з історії міста та події, які визначили його долю

У Ковелі зберуться науковці з усієї України. Говоритимуть про невідомі сторінки з історії міста та події, які визначили його долю
18 жовтня відбудеться Всеукраїнська конференція, приурочена 500-річчю надання місту Магдебурзького права.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: