Відомі у Ковелі фотохудожники Олександр Фомук та Олена Цьомик отримали по дві премії у конкурсі фоторобіт про наше місто

У рамках відзначення 500-річчя надання Ковелю Магдебурзького права у нашому місті проходили конкурси відеороликів та фоторобіт про наше місто. Про лауреатів розповідають на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Сьогодні під час урочистостей з нагоди ювілею у народному домі “Просвіта” відбулась церемонія нагородження лауреатів. Міський голова Олег Кіндер та секретар міської ради Віра Федосюк вручили їм грошові сертифікати і дипломи.

Конкурс фоторобіт проходив у двох номінаціях “Архітекрура та історичні пам’ятки” і “Краєвиди міста”.

Третю премію у першій номінації та сертифікат на тисячу гривень отримала Карина Аручунян. Молода фотохудожниця має свій стиль і манеру. Їй вдалось відомі усі нам будівлі, історичні пам’ятки показати по-своєму — красиво і вишукано.

Лауреатом другої премії у розмірі дві тисячі гривень став Олександр Фомук. На його світлинах Ковель завжди є особливим. Уже багато років його знімки популяризують наше місто, показують його велич і красу. Олександр Васильович уміє зафіксувати ту неповторну мить, яка стає історією.

Лауреатом І премії у розмірі три тисячі гривень визнано Олену Цьомик. Олена Степанівна за фахом художник, тож їй вдається підмітити деталі, невеликі штрихи і професійно передати це на фото. Її світлини надзвичайно романтичні і наповнені змістом. Вони здатні зачарувати і ковельчан, і тих, хто ніколи не був в нашому місті.

У номінації “Краєвиди міста” третю премію журі присудило Арсену Вороб’ю. Юнак бачить прекрасне у дрібничках. І це він показує усім нам, яким особливим є ліхтар на фоні блакитного неба, чи як виграє річка у вечірніній час. Креативні знімки Арсена вирізняються на фоні інших робіт і їх легко відшукати на нашій виставці, яку ви можете оглянути у фойє народного дому “Просвіта”.

Другу премію отримала Олена Цьомик. Першою премією відначено Олександра Фомука.

У конкурсі відеороликів журі вирішило не присуджувати І та ІІ премій. Лауреатом ІІІ премії став Денис Михалевич. Він отримав диплом та сертифікат на дві тисячі гривень. Денис зумів передати у своєму відео, чим Ковель для нього є особливим, своє бачення маленької Батьківщини через об’єктив відеокамери.

Виставку фоторобіт можна оглянути у фойє народного дому “Просвіта”.
#МагдебурзькеПраво #ОлександрФомук #ІсторіяКовеля #Просвіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також