Ковельчани продовжують втрапляти у пастки інтернет-шахраїв

До підрозділів поліції звернулося четверо волинян, котрих під різними приводами, шляхом обману та зловживання довірою, зловмисники ошукали на понад 35 тис. грн. Повідомляє офіційний сайт Національної поліції.

За усіма фактами заволодіння чужим майном слідчі розпочнуть кримінальні провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України.

До Луцького та Ковельського відділів поліції надійшло три повідомлення від волинян про те, що з метою купівлі товарів через один із сайтів, вони перерахували понад 6 тис. грн. на банківські рахунки псевдопродавців. Натомість, обіцяних речей так і не отримали.

Окрім того, до Луцького відділу поліції звернувся 43-річний житель обласного центру. Чоловік повідомив, що 23 грудня до нього зателефонувала невідома особа та назвавшись працівником одного із банків, під приводом розблокування банківської картки, дізнавшись реквізити картки привласнила 29 тис. грн..

Поліцейські проводять заходи, спрямовані на встановлення причетних осіб до скоєння цих злочинів та притягнення їх до відповідальності. Поліція закликає громадян бути обачними та не потрапляти в пастки шахраїв.


#Шахрайство #НаціональнаПоліція

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

«Ваш родич в поліції»: впродовж останньої доби трьох волинян "кинули" на 175 тисяч гривень

«Ваш родич в поліції»: впродовж останньої доби трьох волинян "кинули" на 175 тисяч гривень
Активізувалися шахраї, які дзвонять від імені правоохоронців, повідомляють про правопорушення, вчинене кимось із ваших рідних, та пропонують за певну суму "залагодити" справу.

ПриватБанк попередив клієнтів про нову схему шахрайства з використанням підробленого сайту Приват24

ПриватБанк попередив клієнтів про нову схему шахрайства з використанням підробленого сайту Приват24
Уже зафіксовані випадки, коли клієнтам через різноманітні канали комунікацій (месенджери, електронну пошту) приходить повідомлення про поповнення карти невідомою особою.