Члени Молодіжного руху Alfa club організували свято для дітей з особливими потребами

"Ні для кого не секрет, що особливі діти потребують особливої уваги і трішки більше турботи та тепла. Вони, як ніхто інший, потребують підтримки!", - такими словами розпочала свою розповідь про захід, проведений у Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю м. Ковеля Катерина Чабан на сторінці Молодіжного руху Alfa club у Фейсбук.

Свято, яке з великою любов'ю підготували члени Альфа клубу для дітей з особливими потребами, пройшло на небувалому підйомі. Адже, Різдво Христове - це також чарівний час для дітей. Час, коли їхні бажання та мрії здійснюються. Час, коли батьки, затамувавши подих, спостерігають, як їхні принцеси танцюють і граються, а маленькі принци малюють та співають.

Діти отримали чудові подарунки до Різдва Христового, від яких були у захваті.

Для членів Альфа клубу це був також чарівний час. Щоб зрозуміти, що ці діти живуть поряд із кожним з нас. Вони є частинкою нас. Вони також є громадянами України.

"Дякуємо за співпрацю директору Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю м. Ковель Кисляк Марії Євгенівні та директору Мотиваційного центру "МОЖЛИВО ВСЕ" Радчуку Олексію Анатолійовичу," - йдеться у дописі.


#АльфаКлуб #СоціальнийЗахист #Дозвілля

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також