Для ковельських діток непростої долі влаштували казкове дійство

Напередодні новорічно-різдвяних свят відбулося чудове святкове дійство для маленьких діток, сім'ї яких перебувають у складних життєвих обставинах. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Розпочався цей незабутній зимовий ранок у казковій кімнаті, яка вабила розмаїттям іграшок та розважальними майданчиками. Захвату не було меж!

Зал вмить наповнився щирим здивувнням, сміхом та веселощами. Кожен знайщов собі забаву до душі: хтось скакав на батуті, інші блукали незвичним лабіринтом, деякі хлопчики й дівчатка каталися на велосипеді.

Але ж як без казкових героїв та цікавих конкурсів у передноворічну годину? Заметушилася дітвора біля "говірливої ялинки" та дивовижного ельфа, танцюючи і розгадуючи чудернацькі ребуси, головоломки.

Усіх поєднала одна важлива місія: врятувати свято та подолати злу Снігову королеву, яка викрала чарівний годинник. А незабаром діти дочекалися Діда Мороза та Снігуроньку.

Традиційно, вони не прийшли з порожніми руками, а принесли з собою солодкі подарунки. Хлопчики й дівчатка із задоволенням розповідали свої улюблені новорічні вірші, співали пісні.

Усі учасники дійства пішли додому, отримавши море позитиву та хороших вражень.

Організатори свята служба у справах дітей та міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді висловлюють вдячність аматорському театру "10 ряд 10 місце" (керівник Олена Малюга-Мельникова) за чудову виставу, а також "Халабуді кідс" за моживість провести час у казковому приміщенні.


Служба у справах дітей та
міський центр для сім’ї, дітей та молоді


#НовийРік #СоціальнийЗахист

З 1 січня 2019 року штрафи за незаконну рубку дерев зростуть утричі

З 1 січня 2019 року штрафи за незаконну рубку дерев зростуть утричі
Державне агентство лісових ресурсів нагадує громадянам про відповідальність за вирубку новорічних дерев та запроваджує додаткові заходи з охорони хвойних насаджень в новорічний період.

28 грудня у Ковелі відкриється виставка дитячих творчих робіт «Зимовий калейдоскоп»

28 грудня у Ковелі відкриється виставка дитячих творчих робіт «Зимовий калейдоскоп»
Традиційно свої малюнки і вироби декоративно-прикладного мистецтва на новорічно-різдвяну тематику представлять вихованці художньої школи, студій та гуртків міста, інші творчо обдаровані діти.

Про новорічно-різдвяний настрій для діток непростої долі подбали представники міської влади і благодійники

Про новорічно-різдвяний настрій для діток непростої долі подбали представники міської влади і благодійники
Для юних ковельчан організували святкове дійство. По його завершенню роздали подарунки від благодійного фонду «Мальва».

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: